Wszystko mija... Dokończ myśl Stanisława Jerzego Leca. Milionerzy

2021-05-10 19:00 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Wszystko mija... Dokończy myśl Stanisława Jerzego Leca. Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestnikowi kłopot? Wydawać by się mogło, że najtrudniejsze są zwykle ostatnie pytania w teleturnieju, jednak uczestnicy często mają duży problem z pierwszymi lub tymi, które są za sumy gwarantowane. Jak było w przypadku tego gracza?

Wszystko mija... Dokończy myśl Stanisława Jerzego Leca. Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestnik teleturnieju potrafił ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) tylko nie zmarszczki z ryja, B) gdy igła się w żyłę wbija, C) nawet najdłuższa żmija, D) a czas trumnę zbija.

Wszystko mija... Dokończy myśl Stanisława Jerzego Leca

Tak brzmiało pytanie za 125 tys. zł. Uczestnik postanowił skorzystać z telefonu do przyjaciela, jednak to koło nie okazało się zbyt pomocne. Mimo wszystko mężczyzna zaznaczył D. Niestety, poprawna odpowiedź na to pytanie C) nawet najdłuższa żmija.

Sexify - konkurs Netflix i Pani Tu Nie Stała
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE