Wspaniałe stulecie

i

Autor: materiały TVP Wspaniałe stulecie - streszczenie odcinków

Wspaniałe stulecie odc. 10, 11, 12 streszczenie. Mahidevran postanawia pozbyć się Hürrem. Zabije rywalkę?

2022-04-28 12:10

Wspaniałe stulecie odc. 10, 11, 12 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 4-6 maja 2022 roku w TVP 1 o godzinie 14:00. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Zrealizowana z rozmachem kostiumowa produkcja opowiada o życiu sułtana Sulejmana Wspaniałego, najdłużej panującego władcy Imperium Osmańskiego i jego miłości do pięknej Roksolany, niewolnicy wziętej w jasyr w dalekim słowiańskim kraju. Pod tureckim imieniem Hürrem („radosna”) zrewolucjonizowała harem w ówczesnym imperium i zapoczątkowała Erę Sułtanek w Turcji. Serial został sprzedany do ponad 50 krajów i wszędzie pobił rekordy popularności.

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Wspaniałe stulecie - odcinek 10

Sułtanka matka postanawia sprawdzić, czy Hürrem naprawdę oczekuje dziecka. Mahidevran nie może się pogodzić z tym, że być może narodzi się konkurent dla jej syna Mustafy. Planuje kolejną intrygę. Tymczasem Sulejman zdobywa twierdzę Zemun i rusza na Belgrad.

Wspaniałe stulecie - odcinek 11

Rok 1521. Po zdobyciu Belgradu, Sulejman wraca do Konstantynopola. Europa z trwogą czeka na kolejne posunięcie sułtana. Lala pasza wciąż dopytuje się o zdrowie niewolnicy, która miała zostać żoną jego syna. Mahidevran postanawia wcielić w życie swój plan. Zamierza pozbyć się Hürrem.

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?

Wspaniałe stulecie - odcinek 12

Hürrem walczy o życie. Mahidevran jest pewna, że faworyta nie dożyje kolejnego dnia. W haremie trwa śledztwo w sprawie trucizny podanej na stół sułtana. Niewolnica, która niosła jedzenie, zostaje znaleziona martwa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE