Wonder Woman w TVN - obsada, powtórka. Kiedy emisja Wonder Woman 1984 w telewizji?

2021-04-16 15:11 Adrian Rybak
Wonder Woman
Autor: TVN/Warner Bros (Xnews)

Wonder Woman to jeden z najpopularniejszych filmów ostatnich lat. Historia o kobiecie superbohaterce zachwyciła fanów produkcji od Marvela. Film wreszcie pojawi się w polskiej telewizji naziemnej. Będzie go można obejrzeć na antenie TVN. Którego dnia i o jakiej godzinie zostanie puszczony kinowy przebój?

Wonder Woman to film, który opowiada o losach Diany, która zanim stała się superbohaterką była księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy. i swoje prawdziwe przeznaczenie. Film będzie można obejrzeć na kanale TVN w piątek 16.04.2021 o godzinie 20:10. Z kolei powtórka zostanie wyemitowana w niedzielę 18.04.2021 o godzinie 15:05 na tym samym kanale. Czy w telewizji zostanie pokazana także druga część filmu?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Wonder Woman 1984, druga część - kiedy w telewizji?

Jakiś czas temu powstała druga część filmu Wonder Woman. Wiele osób liczy, że skoro w telewizji pojawi się pierwsza część, to wkrótce wyemitowana zostanie także kontynuacja. Sprawdziliśmy, czy film Wonder Woman 1984 w nadchodzącym czasie pojawi się w TVN lub innym kanale. Okazuje się, że nie ma co na to liczyć. Brak emisji wynika zapewne z faktu, że Wonder Woman 1984 było w kinach zaledwie rok temu, a więc to za szybko, na emisję w naziemnej telewizji.

Wonder Woman - obsada

Gal Gadot - Diana Prince / Wonder Woman

Chris Pine - Steve Trevor

Robin Wright - Antiope

Danny Huston - Erich Ludendorff

David Thewlis - Ares

Connie Nielsen - Hippolita

Elena Anaya - Maru / Doktor Trucizna

Lisa Loven Kongsli - Menalippe

Lucy Davis - Etta Candy

Saïd Taghmaoui - Sameer

Ewen Bremner - Charlie

Mayling Ng

Florence Kasumba

Madeleine Vall

Ann Wolfe

Doutzen Kroes

Samantha Jo.

NAJNOWSZE