Violetta Arlak i Bartosz Żukowski

i

Autor: AKPA

Wójtowa z Rancza i Waldek Kiepski byli parą. Mało kto wie o tym gorącym romansie

2023-02-07 12:31

Halina Kozioł z Rancza i Waldek Kiepski przez kilka lat tworzyli udany związek. Aktorzy, pomimo przeciwności losu, zakochali się w sobie bez pamięci. Nic jednak nie trwa wiecznie. Po wielu latach wspólnego życia para porzuciła plany na wspólną przyszłość i rozstała się. Sprawdziliśmy, co było przyczyną rozpadu związku.

Wójtowa z Rancza i Waldek Kiepski byli parą. Mało kto pamięta o tym gorącym romansie, który lata temu nie schodził z nagłówków gazet oraz języków wielu fanów. Violetta Arlak i Bartosz Żukowski, czyli gwiazdy jednych z najpopularniejszych seriali w Polsce, przez lata tworzyli udany związek. Pomimo dzielących ich kilometrów i przeciwności losu, aktorzy byli w sobie prawdziwie zakochani. Nie przeszkadzała nawet różnica wieku, jaka była między parą. Violetta Arlak jest bowiem starsza od Bartosza Żukowskiego o 7 lat. Aktorzy poznali się na planie kabaretowego programu Statek Szalony. To właśnie wtedy pojawił się pierwsze uczucia i chęć bliższego poznania się. Pomimo tego, że połączyło ich prawdziwe uczucie i przywiązanie, para nie przetrwała próby czasu.

Pamiętacie Wioletkę z Rancza? Gwiazda zmieniła się nie do poznania!

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Violetta Arlak i Bartosz Żukowski

Serialowa Halina Kozioł z Rancza oraz Waldek Kiepski tworzyli udany związek przez dziesięć lat. O ich gorącym romansie rozpisywały się niemal wszystkie media w naszym kraju. JEdnak nic nie trwa wiecznie. Problemem okazało się jednak życie zawodowe. Po wspólnej przeprowadzce do Warszawy, Bartosz Żukowski zmuszony był, by dojeżdżać na plan Kiepskich aż do Wrocławia. Intensywne zdjęcia do kolejnych sezonów sitcomu utrudniały bliskie relacje z Violettą Arlak. Co więcej, aktorka Rancza grała wtedy w teatrze w Kielcach. Każde z nich wybrało inną, życiową ścieżkę. Para nie ukrywa jednak, że rozstała się w pokojowej atmosferze, bez poważnego kryzysu czy skandalu. Co więcej, aktorzy nadal utrzymują ze sobą dobre relacje.

Pamiętacie Babkę z Rancza? Grażyna Zielińska nie przypomina już uwielbianej przez widzów szeptuchy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE