gwiazdy

Wojtek z "M jak miłość" ma już 16 lat. Feliks Matecki mocno wydoroślał! Dziś wygląda zupełnie inaczej

2024-05-21 13:37

Serial "M jak miłość" posłużył jako trampolina do kariery wielu polskim aktorom. Feliks Matecki wszedł na plan produkcji, mając zaledwie 7 lat. Jak dziś wygląda serialowy Wojtuś, syn Małgorzaty i Tomka? Chłopak ma już 16 lat i mocno wydoroślał!

Serial "M jak miłość" już od ponad 20 lat jest jednym z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Losy rodziny Mostowiaków w każdy poniedziałek i wtorek śledzą miliony Polaków. Udział w produkcji okazał się trampoliną do kariery dla wielu rozpoznawalnych dziś gwiazd show-biznesu, m.in. Katarzyny Cichopek, braci Mroczek czy Barbary Kurdej-Szatan, która wcielała się w nim w rolę Joanny, macochy Wojtusia, syna Małgosi i Tomka Chodakowskich. W 2021 roku Kurdej-Szatan została wyrzucona z obsady serialu, a wraz z nią z planem pożegnał się jej serialowy syn, Feliks Matecki. Aktor dołączył do obsady "M jak miłość", gdy miał zaledwie 7 lat i to właśnie z tamtych czasów najbardziej pamiętają go widzowie. Po odejściu z "M jak miłość" Matecki nie porzucił aktorstwa i do tej pory można go oglądać na ekranach. Dziś ma 16 lat i nie przypomina siebie sprzed lat, co jest efektem dojrzewania, a nie żadnej zamierzonej metamorfozy. 

Quiz. Polskie seriale bez tajemnic. Jak dobrze znasz "Na dobre i na złe", "Ranczo" i "M jak miłość"?

M jak miłość. Ostatnia rozmowa Izy i Marcina przed porwaniem! Zarzuci mu, że naraża dzieci

Wojtuś z "M jak miłość" ma już 16 lat

Znany z roli Wojtusia w "M jak miłość" Feliks Matecki jest wszechstronnie uzdolniony. Jak możemy dowiedzieć się z jego mediów społecznościowych, oprócz aktorstwa, pasjonuje go również muzyka. 16-latek ma na swoim koncie profesjonalne koncerty jako basista! Jeśli chodzi natomiast o profesję, dzięki której go poznaliśmy, to ma na swoim koncie role w takich produkcjach jak "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Orlęta. Grodno ‘39" czy "Adwokat". Zobaczcie, jak dziś wygląda Feliks Matecki.