Wojenne dziewczyny sezon 5 odcinki 8 i 9 STRESZCZENIE. Ewa i Sońka udają się na zwiady

i

Autor: materiały prasowe TVP Wojenne dziewczyny sezon 5 odcinki 8 i 9 STRESZCZENIE. Ewa i Sońka udają się na zwiady

Wojenne dziewczyny sezon 5 odcinki 8 i 9 STRESZCZENIE. Ewa i Sońka udają się na zwiady

2022-10-27 16:38

Wojenne dziewczyny to popularny polski serial, który cieszy się olbrzymią sympatią widzów. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Prezentujemy streszczenie 8 i 9 odcinka 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny oraz zdradzamy szczegóły ich emisji.

Wojenne dziewczyny to popularny polski serial o grupie bohaterek odważnie walczących podczas II Wojny Światowej. Produkcja zaskarbiła sobie sympatię widzów, a teraz wróciła z kolejną dawką emocji. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Co wydarzy się w 8 i 9 odcinku 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 8 odcinek - STRESZCZENIE

Streszczenie 8. odcinka 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny prezentuje się następująco: Meier przekazuje Magdzie informacje o tym, kiedy Abwehra zamierza przeszukać Złoczewice. Nitka i Zyga ewakuują z pałacu Chaima z rodziną, a Odrowąż wyjeżdża na Podlasie. Tymczasem Schneidernamawia SS - Manna Frischa - do udziału w nalocie. Nitka martwi się o domowników w Złoczewicach, w związku z czym Magda oferuje jej, że pojedzie tam, by mieć wszystko na oku. Z kolei pałacowa pokojówka szantażuje matkę Nitki i domaga się zapłaty w zamian za milczenie. Natomiast Lund nakazuje Wirtzowi przewiezienie dokumentacji z dotychczasowych badań. Meier przysłuchuje się ich rozmowie. Postanawia umożliwić dziewczynom sfotografowanie tych dokumentów, wykorzystując przywary Wirtza.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 8 odcinek - gdzie i kiedy oglądać?

8. odcinek 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny zostanie wyemitowany w niedzielę 30 października 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVP1.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 9 odcinek - STRESZCZENIE

Streszczenie 9. odcinka 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny prezentuje się następująco: Margarethe zamierza napisać list do znajomego admirała, w celu przeniesienia Schneidera po jego kompromitującym przeszukaniu Złoczewic. A Schneider nakazuje Odrowążowi zdobyć dowody na obecność Żydów w pałacu, w zamian za darowanie życia. Magda nalega, by Chaim przeniósł się gdzie indziej, ale on chce zostać z rodziną w pałacu. Tymczasem Ewa i Sońka udają się na zwiady. Ich celem jest warsztat naprawczy, z którego mają być przewiezione do Radomia tokarki z fabryki Mausera. Będą one niezbędne do produkcji stenów. Akcja przejęcia tokarek kończy się powodzeniem. W tym samym czasie dotarł nowy szyfrunek z Londynu. Badania Lunda są zbyt cenne, by je przerywać. Dowództwo chce je przejąć.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 9 odcinek - gdzie i kiedy oglądać?

9. odcinek 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny zostanie wyemitowany we wtorek 1 listopada 2022 roku, o godzinie 20:20, na antenie TVP1.

Rozpoznasz polskie filmy i seriale po kultowych cytatach? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 8
Zacznijmy od czegoś prostego. Z jakiego filmu pochodzi ten cytat: "A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał"?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE