Wojenne dziewczyny sezon 4 odc. 9 streszczenie. Marysia i Nitka jadą do Wrześni. Dowództwo wydaje zgodę na odwet za śmierć Irki

2021-11-07 19:58 kg
Wojenne dziewczyny
Autor: materiały TVP

Wojenne dziewczyny to serial w reżyserii Michała Rogalskiego, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2016 roku. Do tej pory produkcja doczekała się aż trzech sezonów, a każdy z nich cieszył się ogromną popularnością. 19 września 2021 roku premierę miała czwarta odsłona serialu, która również może się pochwalić dużym zainteresowaniem ze strony widzów. Co wydarzy się w 9. odcinku 4. sezonu Wojennych dziewczyn? Podrzucamy streszczenie.

Wojenne dziewczyny sezon 4 odc. 9 streszczenie. Wojenne dziewczyny to opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet. Serial „Wojenne dziewczyny" reżyseruje Michał Rogalski, współtwórca między innymi „Czasu honoru”. W głównych rolach występują Aleksandra Pisula (Marysia), Marta Mazurek (Irka) i Vanessa Aleksander (Ewa). Obok nich na ekranie zobaczymy między innymi Danutę Stenkę i Michała Czerneckiego. Co wydarzy się w dziewiątym odcinku 4. sezonu Wojennych dziewczyn, którego emisja już w czwartek, 11 listopada 2021 roku?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Wojenne dziewczyny odcinek 48 - streszczenie

Ewka wraca do Warszawy razem z Jadwigą Szczęsną. Matka Irki wręcza dziewczynie pierścionek, który jest w ich rodzinie od pokoleń, nie wie o rozmowie Ewki i Witka. Marysia i Nitka, podszywając się pod obywatelki niemieckie, pieszo pokonują granicę z Rzeszą. Na granicy mówią strażnikom, że jadą do Hamburga. W rzeczywistości wybierają się do Wrześni, do Głównego Urzędu do spraw rasy i osadnictwa. Ewka spotyka Olka w krypcie kościoła, w którym pochowana została Irka. Mężczyzna robi rozpoznanie, dowództwo wydało zgodę na odwet za śmierć Irki.

Sonda
Czy brakuje ci Irki w Wojennych dziewczynach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE