Włoska rodzina odcinek 18 - Chiara straci dziecko w wypadku? Streszczenie

2020-05-28 14:04
Włoska rodzina
Autor: Materiały prasowe TVP

Włoska rodzina odcinek 18 streszczenie. Chiara i Raoul ulegają wypadkowi samochodowemu. Oboje trafiają do szpitala. Eduardo popada w kolejne tarapaty.

Włoska rodzina odcinek 18 - co się wydarzy? Akcja serialu Włoska rodzina rozpoczyna się w momencie, gdy klan Rengoni przygotowuje się do świętowania 65. urodzin Ernesto – męża Eleonory i ojca piątki dzieci. Brakuje na nich tylko Eduardo, ich pierworodnego syna – obecnego właściciela firmy. Uroczystość nagle przerywa telefon. Rozbił się samolot z Edoardem na pokładzie. Jednak jego ciała nie odnaleziono... Przed wami streszczenie 18 odcinka Włoskiej rodziny.

Włoska rodzina odcinek 18 - wypadek Chiary i Raoula

Nicoletta odkrywa, że dom, w którym mają zamieszkać po ślubie został wybrany i wyremontowany przez byłą dziewczynę jej przyszłego męża. Chiara spotyka się z Raoulem i wyznaje mu, że chce żyć razem z nim. Zamierza mu również powiedzieć o dziecku, ale chwila nieuwagi ze strony Raoula podczas jazdy autem sporo ich kosztuje. Dochodzi do wypadku. Kiedy Edoardo dowie się o uczuciu, które łączy Chiarę i Raoula?

Włoska rodzina odcinek 18 - kiedy w TVP1?

Emisja 18 odcinka Włoskiej rodziny zaplanowana jest na czwartek, 28 maja o godzinie 17:55. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Koniec M jak miłość - ZWIASTUN 1522 odcinka. Olek przyzna się do zabójstwa Artura w finale sezonu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE