Władcy przygód

i

Autor: Materiały prasowe Władcy przygód

Władcy przygód. Stąd do Oblivio - polski film przygodowy dla dzieci i młodzieży. Premiera, zwiastun, obsada

2019-03-07 15:28

W polskim kinie od lat nie powstał już film przygodowy - zwłaszcza dla dzieci! Jak zapowiadają się Władcy przygód?

Władcy Przygód. Stąd do Oblivio - premiera, zwiastun obsada pierwszego od lat polski film dla dzieci i młodzieży zrobiony z tak dużym rozmachem i oryginalnością. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowa muzyka, za którą odpowiada m. in. Carl Rydlund. Twórca pracował przy takich amerykańskich hitach jak „Interstellar” i „Dunkierka”. Przy „Władcach przygód” odpowiadał za orkiestrację, a muzykę skomponował Fred Emory Smith.

Filmy animowane 2019 - premiery, na które warto czekać!

Władcy Przygód. Stąd do Oblivio - fabuła

Jedno przypadkowe spotkanie, próba porwania, szalony lot na własnoręcznie skonstruowanej machinie i ucieczka przed Łowcami Głów z Oblivio – czy to brzmi jak normalny dzień w życiu przeciętnego nastolatka? Franek i Izka – główni bohaterowie filmu – odkryją, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę. Uruchamiając tajemniczy gramofon, przypadkiem sprowadzą do ziemskiego wymiaru Eddiego – uciekiniera z krainy Oblivio. Skierują tym samym na siebie gniew Łowców Głów, którzy za wszelką cenę będą chcieli ukarać zbiega. „Za wszelką cenę” oznacza, że nie zawahają się zdeatomizować każdego, kto stanie im na drodze. Czy Frankowi i Izce uda się uratować Eddiego? Czy ich przyjaźń przetrwa pomimo problemów, które czekają ich po drodze?

Władcy Przygód. Stąd do Oblivio - obsada

W roli głównej wystąpił Szymon Radzimierski – nastoletni podróżnik, bloger, pisarz i autor książek „Dziennik Łowcy Przygód. Extremalne Borneo” oraz „Dziennik Łowcy Przygód. Etiopia. U stóp góry ognia”. Oprócz niego w filmie zagrali m.in.:

  • Maciej Makowski 
  • Weronika Kaczmarczyk 
  • Kamila Bujalska 
  • Mikołaj Grabowski 
  • Alicja Dąbrowska
  • Łukasz Matecki 
  • Piotr Janusz

Władcy Przygód. Stąd do Oblivio - premiera

Film trafi do polskich kin 21 marca.

Władcy Przygód. Stąd do Oblivio - zwiastun

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE