Filmy animowane 2019 - premiery, na które warto czekać!

2018-12-17 12:55
Kraina lodu
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News Kraina lodu

2019 rok dla fanów animacji zapowiada się niezwykle interesująco! Których premier kinowych absolutnie nie można przegapić?

Filmy animowane 2019 - premiery tych bajek z pewnością poprawią humor nie tylko małym, ale też dużym widzom. Podpowiadamy, na które animacje warto wybrać się do kina. A naprawdę jest z czego wybierać! Samych pozycji Disneya na naszej liście jest kilka. Które filmy animowane w 2019 roku są warte naszej uwagi?

FILMY 2019: premiery kinowe. Komedie, horrory, filmy akcji, romantyczne, polskie

Filmy animowane 2019: Sekretny świat kotów

Czy mały kotek, którego życie zdaje się być istną sielanką, może chcieć czegoś więcej? Okazuje się, że kot Oskar, mimo że niczego mu nie brakuje, postanowi wyruszyć sam w wielką wyprawę do Miaukocji, mitycznej kociej krainy. Premiera: 4 stycznia.

Filmy animowane 2019: Ralph Demolka w internecie

Ralph wraz z Wandelopą postanawiają wyruszyć w niebezpieczną wyprawę wgłąb internetu, aby odnaleźć część mechanizmu, który jest niezbędny do naprawienia gry Wandelopy. Wędrówka przez otchłań internetu okaże się o wiele trudniejsza, niż mogłoby się wydawać! Premiera: 11 stycznia.

Filmy animowane 2019: Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

Po wielu latach pracy druid Panoramix postanawia przejść w końcu na emeryturę. Jednak najpierw chce wyznaczyć godnego siebie następcę. Gdy dowiadują się o tym Rzymianie, postanawiają uknuć spisek, dzięki któremu uda im się zdobyć przepis na magiczny wywar, który zapewnia Galom siłę. Premiera: 18 stycznia. 

Filmy animowane 2019: Mirai

Mały chłopczyk ma problem, aby pogodzić się z faktem, że w jego rodzinie pojawiło się nowe dziecko - dziewczynka o imieniu Mirai. Wszystko się jednak zmieni, gdy przez przypadek odkryje ogród, w którym spotka swoją siostrę o kilka lat starszą. Premiera: 1 lutego.

Filmy animowane 2019: LEGO PRZYGODA 2

Na tę kontynuację przyszło nam czekać aż 5 lat! Kiedy w świecie Emmeta pojawiają się nowe klocki z zestawów Duplo, które ewidentnie chcą zniszczyć istniejący pokój, usiłuje on ignorować ten fakt i udaje, że nadal wszystko jest w porządku. Na bohaterów czekają jednak kolejne, niezapowiedziane kłopoty. Premiera: 8 lutego.

Filmy animowane 2019: Jak wytresować smoka 3

W trzeciej, i niestety ostatniej, części tego smoczego hitu, zarówno Czkawka, jak i Szczerbatek, będą musieli odbyć daleką podróż, aby ocalić to, na czym im zależy. Bezpieczeństwo wioski znów zostanie zagrożone, a Czkawka, który przejął panowanie w wiosce po śmieci ojca, będzie musiał kolejny raz wykazać się prawdziwą odwagą. Więcej o filmie TUTAJPremiera: 15 lutego.

Filmy animowane 2019: Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

Kiedy w pobliżu farmy Shauna rozbija się statek kosmiczny, baranek postanawia wykorzystać tę okazję jako możliwość przeżycia wspaniałej przygody i daje się porwać kosmitom. Premiera: 5 kwietnia.

Filmy animowane 2019: Pokemon Detektyw Pikachu

Co prawda ten film jest tylko częściowo animowany, jednak Pikachu to postać tak kultowa, że nie można go było pominąć. Kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach ginie prywatny detektyw, jego partner - którym jest właśnie żółty Pokemon - wspólnie z synem detektywa postanawiają odkryć, co się stało. Premiera: 10 maja.

Filmy animowane 2019: Sekretne życie zwierzaków domowych 2

W drugiej części hitu o tym, co robią nasi pupile, gdy nie ma nas w domu, spotkamy się z dobrze znanymi nam bohaterami. Tym razem Max i reszta ekipy będą musieli stawić czoła bezwzględnemu weterynarzowi. Więcej o filmie TUTAJ. Polska data premiery nie została jeszcze wyznaczona.

Filmy animowane 2019: Król Lew

Ta nowa wersja dobrze znanej animacji z 1994 roku budzi niesamowite emocje. Czy historia Simby, który musi przejąć królestwo po tragicznej śmierci swojego ojca, sprawdzi się w nowym wydaniu? Przekonamy się o tym już niebawem - oczekiwania są ogromne! Więcej o filmie TUTAJPremiera: 19 lipca.

Filmy animowane 2019: Toy Story 4

Mimo że twórcy zapowiadali, że trzecia część Toy Story będzie ostatnią, doczekamy się kontynuacji! W Toy Story 4 kowboj Chudy i reszta jego przyjaciół postanowią wybrać się na poszukiwania dawnej ukochanej Chudego, pastereczki Bo. Opinie fanów Toy Story na temat zasadności tworzenia kolejnej części filmu, który świetnie sprawdził się jako trylogia, są mocno podzielone. Czy Toy Story 4 okaże się sukcesem? Więcej o filmie TUTAJPremiera filmu: 9 sierpnia.

Filmy animowane 2019: Kraina lodu 2

To zdaje się najbardziej oczekiwana premiera na naszej liście. Historię Anny i Elsy poznaliśmy w 2013 roku i od tego czasu film cieszy się niesłabnącą popularnością. Czegoś takiego już dawno nie udało się żadnej animacji. Jak na razie wiadomo jedynie, że w drugiej części filmu spotkamy się z tymi samymi bohaterami, jednak szczegóły fabuły nie zostały jeszcze ujawnione. Premiera: 22 listopada.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE