Wioślarstwo 28.07.2021 - o której Polacy powalczą o medale podczas IO Tokio 2020?

2021-07-26 15:44 Adrian Rybak
Wioślarstwo - Tokio 2020
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

Wioślarstwo to jedna z dyscyplin Igrzysk Olimpijskich. Jest ona bardzo lubiana przed polskich kibiców, ponieważ nasi reprezentanci często odnoszą sukcesy w tej konkurencji. Kolejne starcie naszych wioślarzy już w środę 28.07.2021. Widzowie zastanawiają się, o której zaczną się zawody. Odpowiedź znajdziecie niżej.

Wioślarstwo to jedna z dyscyplin, w których Polacy mają największe szanse na medal olimpijski. W przeszłości to właśnie wioślarze zdobywali dla Polski miejsca na podium jako jedni z pierwszych. Czy tak stanie się także przy okazji zawodów w Tokio? Wszyscy mają taką nadzieję. Kolejnym dniem, kiedy będzie można kibicować naszym wioślarzom, będzie środa 28.07.2021. Tego dnia odbędą się dwie konkurencje z udziałem Polaków. Pierwsza zacznie się o godzinie 2:30. Wtedy rozpocznie się dwójka podwójna mężczyzn. Polskę reprezentować będą Mateusz Biskup i Mirosław Ziętarski. Dwadzieścia minut później, czyli o 2:50, rozpocznie się czwórka bez sternika kobiet. W polskich barwach zawalczą Maria Wierzbowska, Olga Michałkiewicz, Monika Chabel i Joanna Dittmann. W przypadku obu konkurencji mowa o finale, a więc możliwe, że w środę czekają nas medale dla Polski.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Igrzyska Olimpijskie 2020  - transmisja w TV i online

Igrzyska Olimpijskie 2020 to nie tylko duże wydarzenie sportowe, ale także telewizyjne. W tym roku w Polsce prawa do transmisji mają dwie telewizje - Eurosport oraz Telewizja Polska. Oznacza to, że nie wszystkie rozgrywki zostaną pokazane w telewizji naziemnej, ponieważ kanały Eurosportu są kodowane. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE