Winnice miłości

i

Autor: Materiały TVP

Winnice miłości, odcinek 9, 10, 11, 12, 13, 14 - STRESZCZENIE. Sifis brutalnie atakuje Melinę i oskarża ją o zdradę

2023-01-30 12:10

Winnice miłości to serial, który od 2023 roku można oglądać na antenie stacji TVP Kobieta. Epizody emitowane są od poniedziałku do soboty o godzinie 17:55. Produkcja zastąpiła hitowe Dzikie pszczoły. W tym przypadku również mamy do czynienia z serialem nagranym w Grecji. Co widzowie zobaczą w nowych odcinkach? Mamy dla was spoilery!

Winnice miłości to romantyczna i namiętna historia miłosna dwojga młodych ludzi, Achilleasa z Cypru i Meliny z Grecji. Melina w towarzystwie przyjaciół świętuje swój wieczór panieński w jednym z ateńskich barów. Za dwa dni na Krecie poślubi ukochanego Sifisa Giannakakisa, jej wielką miłość z czasów, gdy oboje byli jeszcze nastolatkami. W tym samym barze spędza wieczór Achilleas Mattheou, któremu w oko wpada przyszła panna młoda. Tych dwoje szybko zaczyna czuć ku sobie nieodparte pożądanie. Jeszcze nie wiedzą, że ich rodziny - Giannakakis z Krety i Mattheou z Cypru, po wielu latach ponownie zaczną współpracę, której celem ma być eksport wina Brousko. Odżywa miłość pomiędzy pierworodnymi dziećmi obydwu rodzin, Anastasią Giannakakis i Matheosem Mattheou. Ten splot zdarzeń spowoduje, że tajemnice z przeszłości zaczną wychodzić na jaw... Sprawdź streszczenia kolejnych odcinków.

Ezel - podobne seriale. Co obejrzeć, jeśli pokochaliście turecki hit?

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Winnice miłości, odcinek 9 - STRESZCZENIE. Poniedziałek 30.01.2023

Daphni spiskuje i robi wszystko, aby Minas i Sifis nie zorientowali się, że Melina i Achilleas spotkają się w domu Vasiliki. Diamantis zachowuje się chłodno w stosunku do Aggeliki. Anastasia próbuje zasypać przepaść między Meliną i Sifisem.

Winnice miłości, odcinek 10 - STRESZCZENIE. Wtorek 31.01.2023

Po tym jak Eurydiki z telefonu Achilleasa zadzwoniła do Meliny, para zaczyna się kłócić. Nektarios mówi Christinie, że chce z nią zerwać. Dawny znajomy rozpoznaje Daphni i w obecności Diamantisa nazywa ją jej poprzednim imieniem.

Winnice miłości, odcinek 11 - STRESZCZENIE. Środa 1.02.2023

Pod wpływem Minasa, Sifis brutalnie atakuje Melinę i oskarża ją o zdradę. Przerażona Melina ucieka i prosi Daphni o pomoc. Mattheos ma zamiar wyznać Anastasii prawdziwy powód, dla którego odwołał ślub. Nektarios otrzymuje radosne wieści.

Winnice miłości, odcinek 12 - STRESZCZENIE. Czwartek 2.02.2023

Eurydiki jest wściekła po wyznaniu Achilleasa, że jest zakochany w kimś innym. Sifis prosi Melinę, by przebaczyła mu, że ją zaatakował. Diamantis zamierza przekazać Daphni 35% udziałów w swojej firmie. Achilleas odwiedza dom Meliny.

Winnice miłości, odcinek 13 - STRESZCZENIE. Piątek 3.02.2023

Kiedy Mattheos zdaje sobie sprawę, że Achilleas jest zdeterminowany, by zdobyć Melinę, między braćmi dochodzi do konfliktu. Achilleas jednak nie poddaje się i dalej próbuje zbliżyć się do Meliny. Christina szantażuje Nektariosa.

Winnice miłości, odcinek 14 - STRESZCZENIE. Sobota 4.02.2023

Melina jest wściekła na Sifisa, gdy dowiaduje się, że miał kolejne tajne spotkanie z Aggeliki. Mattheos dowiaduje się, że śmierć jego rodziców mogła być wynikiem przestępstwa. Christina grozi Nektariosowi i zmusza go do pozostania z nią.

Winnice miłości - obsada

 • Apostolis Totsikas - Sifis Giannakakis
 • Andreas Georgiou - Achilleas Matthaiou
 • Eleni Vaitsou - Melina Aggelidaki
 • Varvara Larmou - Anastasia Giannakaki
 • Stefanos Mihail - Nektarios Matthaiou
 • George Zenios - Diamantis Nikolaou
 • Evelina Papoulia - Dafni Krotira
 • Joyce Evidi - Konstantina Eleftheriou
 • Julie Tsolka - Vasiliki Papadaki
 • Alexandros Parisis - Minas Doukakis
 • Koulis Nikolaou - Matthaios Matthaiou
 • John Kakoulakis - Sifalakis
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE