Willow

i

Autor: MGM/Courtesy Everett Collection/East News

Willow powraca po prawie 35 latach! Serialowy sequel kultowego filmu ma szansę znowu oczarować

2022-05-27 13:46

Willow powraca jako serial! Nowa produkcja będzie kontynuacją kultowego filmu z 1988 roku. Do tytułowej roli wróci również znany z oryginału Warwick Davis. Platforma Disney+ opublikowała pierwszą zapowiedź. Sprawdźcie wszystkie szczegóły.

Willow to kultowy tytuł z 1988 roku. Opowiada o odważnym niskorosłym farmerze, który próbuje uratować życie księżniczki Elory. Film był nominowany do Oscara za efekty specjalne i montaż dźwięku. W głównej roli pojawił się wtedy Warwick Davis, którego widzowie mogą kojarzyć z Gwiezdnych Wojen, czy Harrego Pottera - gdzie wcielił się nawet w kilka postaci. Ten sam aktor po prawie 35 latach powróci do odcinkowego sequela "Willow", w którym skompletuje drużynę i spróbuje pomóc księżniczce uratować jej brata bliźniaka. Twórcy pochwalili się już pierwszym teaserem. Oficjalną zapowiedź możecie obejrzeć poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze seriale fantasy. TOP5 produkcji, które z pewnością was zachwycą

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Willow 2022 - obsada

Już wiemy, że serial "Willow" będzie kontynuacją. Akcja będzie osadzona 25 lat po wydarzeniach z oryginalnej produkcji. Do głównej roli powróci oczywiście Warwick Davis, a za kamerę reżyser pierwowzoru, Ron Howard. Oprócz Davida na ekranie pojawią się Tony Revolori (Spider-Man: Homecoming), Dempsey Bryk, Joanne Whalley, Amar Chadha-Patel, Ellie Bamber, Ruby Cruz oraz Erin Kellyman.

Sonda
Lubisz seriale fantasy?

Willow 2022 - data premiery

Platforma Disney ogłosiła, że tegoroczna jesień będzie zdecydowanie w klimacie fantasy. Serial "Willow" trafi do biblioteki serwisu już 30 listopada 2022. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nadchodzącego sequela, który według twórców ma znowu oczarować widzów.