Wiktory 2022 - kiedy i gdzie oglądać rozdanie nagród? Transmisja w TV i ONLINE

2022-03-31 11:57 Adrian Rybak
Wiktory 2022 - statuetki
Autor: Zenon Zyburtowicz/East News

Wiktory 2022 zostaną rozdane już wkrótce. Prestiżowe nagrody Akademii Telewizyjnej wracają po aż 7 latach przerwy. Tym razem poznamy zwycięzców w aż 12 kategoriach. Lista kandydatów jest już znana, a więc z pewnością zainteresowani szukają informacji na temat daty i transmisji gali. Szczegóły zdradzamy niżej.

Nagrody o nazwie Wiktory powracają. W przeszłości były to jedne najbardziej pożądanych statuetek wśród polskich gwiazd z wielu dziedzin rozrywki. Przyznawane są przez Akademię Telewizyjną. Pierwsza gala odbyła się w 1996 roku z inicjatywy dziennikarza i producenta telewizyjnego Józefa Węgrzyna. Na przestrzeni lat Wiktory otrzymały takie gwiazdy jak Maciej Orłoś, Włodzimierz Szaranowicz, Jacek Cygan, Jerzy Bralczyk, Dariusz Szpakowski, Agnieszka Holland, Tomasz Lis czy Grażyna Torbicka. Listę nominowanych w 2022 roku można znaleźć TUTAJ, a teraz zdradzamy informacje na temat daty wydarzenia oraz transmisji telewizyjnej i internetowej.

ZOBACZ TAKŻE: Krystian Ochman i Hubert Hurkacz walczą o jedną nagrodę. Starcie gigantów przejdzie do historii!

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA

Wiktory 2022 - kiedy? Data rozdania nagród

Wiktory 2022 odbędą się już niedługo. Organizatorzy poinformowali już o dacie organizacji uroczystej ceremonii rozdania nagród. Tegoroczna gala odbędzie się 31 marca 2022 roku. Start imprezy o godzinie 20:10. Gdzie będzie można znaleźć transmisję?

Wiktory 2022 - transmisja w TV i ONLINE

Gdzie będzie można obejrzeć galę rozdania nagród Wiktory 2022? Czy będzie transmisja w TV i internecie? W telewizji wydarzenie będzie można obejrzeć na antenie stacji TVP1. Aktualnie nie ma oficjalnych informacji na temat transmisji internetowej. Możliwe jednak, że stream będzie dostępny w TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE