Wiktoria Gąsiewska pokazała młodszą siostrę. Fani piszą, że to jej 'mały klon'!

2021-01-27 17:01 AW
Wiktoria Gąsiewska
Autor: wbf

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Na małym ekranie zadebiutowała już w 2005 roku epizodyczną rolą w serialu Na dobre i na złe, gdy miała zaledwie 6 lat! Już rok później bardzo głośno zrobiło się o niej za sprawą roli Eugenii w filmie Jasminum w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego. Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola Agaty w serialu Rodzinka.pl, w którym występowała przez wiele lat.

Wiktoria Gąsiewska pokazała swoją siostrę, która zdaniem fanów jest niezwykle podobna do Wiktorii. Pójdzie w ślady siostry i również postawi na karierę aktorską? Choć nie wszyscy mogą wiedzieć to o Wiktorii Gąsiewskiej, ma ona w sumie aż troje rodzeństwa - starszego brata Mateusza oraz dwoje młodszego rodzeństwa - siostrę Nicolę i brata Oskara.

Wiktoria Gąsiewska pokazała młodszą siostrę. Fani piszą, że to jej 'mały klon'!

Wiktorię Gąsiewską w Polsce znają niemal wszyscy. Jeśli nie z filmów czy seriali, to z programów telewizyjnych. Wiktoria brała udział m.in. w Tańcu z Gwiazdami, a wraz ze swoim chłopakiem, Adamem Zdrójkowskim, wygrali pierwszą edycję taneczego show Dance Dance Dance. Czy niebawem będzie równie głośno o jej młodszej siostrze Nicoli? Wiktoria na swój Instagram wrzuciła wspólne zdjęcie z siostrą z okazji jej 15. urodzin. Fani aktorki nie tylko zachwycili się urodą obydwu sióstr, ale także zwrócili uwagę na to, jak bardzo są do siebie podobne.

Pod postem pojawiły się dziesiątki komentarzy od fanów aktorki:

Co za podobieństwo😀

Mały klon

Jaka podobna😘❤️wszystkiego najlepszego💖😙😊😚😍❤️

Happy birthday! Jesteście śliczne i bardzo podobne ❤️❣️

Siostrzyczka bardzo podobna 🙂 wszystkiego najlepszego 🎉💐

Trudno nie przyznać im racji! Wiele wskazuje na to, że o Nicoli już niedługo także będzie bardzo głośno.

ESKA XD #014
NAJNOWSZE