Wikingowie - sezon 6, odcinek 8. Kiedy i gdzie oglądać s06e08?

2020-01-15 14:16
Wikingowie
Autor: screen youtube.com, kanał HISTORY screen youtube.com

Powoli dobiegamy do końca pierwszej połowy szóstego, i zarazem ostatniego, sezonu Wikingów. Tak jak w przypadku sezonów czwartego i piątego, finałowy sezon serialu został podzielony na dwie części. Drugą połowę szóstego sezonu Wikingów najprawdopodobniej zobaczymy dopiero pod koniec 2020 roku, dlatego z serialem nie żegnamy się jeszcze tak szybko.

Wikingowie - sezon 6, odcinek 8. Kiedy i gdzie oglądać s06e08? Jak czytamy na stronie ibitimes.co.uk, odcinek ósmy będzie dość specjalny, ponieważ jest to debiut reżyserski Katheryn Winnick, która w Wikingach wciela się w postać Lagerthy. W tym odcinku mamy także ponownie zobaczyć, do jakiego tworzenia magii zdolna jest ta postać.

Wikingowie - sezon 6, odcinek 8. Kiedy i gdzie oglądać s06e08?

Odcinek 8 w Polsce ukaże się premierowo 23 stycznia o godzinie 21:00 na kanale History. Finał pierwszej połowy szóstego sezonu ma odbyć się pod koniec stycznia lub na początku lutego. Najprawdopodobniej niedługo potem odcinki te zostaną udostępnione na Netfliksie, chociaż platforma nie potwierdziła jeszcze dokładnej daty, od kiedy można będzie oglądać sezon szósty.

NAJNOWSZE