Więzień miłości streszczenie po polsku. Przerażony Ale trafia do okrutnej kobiety, która znęca się nad nim

2021-02-23 14:37 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości to turecki serial, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku. Od samego początku produkcja cieszy się ogromną sympatią ze strony widzów, którzy z zainteresowaniem oglądają kolejne perypetie głównych bohaterów. W każdym odcinku serialu dzieje się naprawdę sporo, co nie pozwala nawet na chwilę odejść od telewizora. Co wydarzy się w najbliższych epizodach Więźnia miłości?

Więzień miłości odcinek 503 - streszczenie. Na początku stycznia 2021 roku TVP2 wyemitowała ostatni odcinek drugiego sezonu Więźnia miłości. To własnie wtedy widzowie musieli pożegnać swoich ukochanych bohaterów - Zehrę i Omera, których historię miłosną śledziliśmy od 2019 roku. W nowych odcinkach produkcji znad Bosforu do serialu dołączyli nowi bohaterowie, a wśród nich Azize oraz Ale. W najbliższych epizodach hitu TVP2 Ale zostanie porwany. Co stanie się z chłopcem?

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć

Więzień miłości - odcinek 503

W najbliższych odcinkach Więźnia miłości Oouz dalej będzie opiekować się Azize oraz jej synem, Alem. Sytuacja coraz mniej będzie się podobać Jyldyz, która będzie zazdrosna o swojego narzeczonego. Oouz zaproponuje Azize, aby wprowadziła się do jego rezydencji. Jyldyz postanowi działać, zleci porwanie Alego. Kobieta będzie chciała wysłać Alego do odległego miasta, by nikt go już nie znalazł. 

W 503. odcinku Więźnia miłości, którego emisję zaplanowano na środę 3 marca 2021 roku, Taryk będzie ścigać porywaczy Alego, ale oni go zgubią. Zostawią chłopca u okrutnej kobiety, która będzie znęcać się nad synem Azize. Czy chłopiec zostanie uratowany? Tego dowiemy się już w najbliższych odcinkach Więźnia miłości.

Najseksowniejsze aktorki z tureckich seriali

NAJNOWSZE