Więzień miłości streszczenie po polsku. Policja informuje Taryka, że Zeliha złożyła na niego skargę

2021-02-22 14:36 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Romanse, zdrady, intrygi, porwania, zabójstwa, pościgi czy też sceny miłosne - to wszystko odnaleźć można w tureckich serialach, które są w Polsce prawdziwym hitem. Do najpopularniejszych produkcji znad Bosforu zdecydowanie należy Więzień miłości, który na antenie Telewizji Polskiej jest emitowany od 2019 roku. W najbliższych odcinkach tureckiego serialu sporo się wydarzy. Sprawdźcie szczegóły.

Więzień miłości odcinek 501 - streszczenie. Więzień miłości to niekwestionowany hit TVP2. Turecki serial od samego początku cieszy się sporą popularnością i przyciąga ogromną publiczność. Na początku stycznia 2021 roku zakończyła się emisja drugiego sezonu serialu, w którym po raz ostatni mogliśmy podziwiać Zehrę i Omera. 8 stycznia 2021 roku premierę miał natomiast trzeci sezon produkcji, w którym pojawili się zupełnie nowi bohaterowie. Wśród nich Zeliha oraz Taryk.

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć

Więzień miłości - odcinek 501

W najbliższych odcinkach Więźnia miłości Samet przyłapie Zelihę na rozmowie z Tarykiem i ostatecznie zerwie z ukochaną. Zeliha zupełnie się załamie i będzie chciała popełnić samobójstwo. W ostatniej chwili uratuje ją Taryk, który weźmie ją pod swoją opiekę. Nie będzie chciał wypuścić kobiety z domu, aby na spokojnie odetchnęła po próbie odebrania sobie życia.

Pewnego dnia w domu Taryka zjawi się wściekły Samet. Taryk będzie przekonywać byłego Zelihy, że między nim a kobietą nic nie zaszło. W 501. odcinku tureckiego hitu, którego emisję zaplanowano na poniedziałek 1 marca 2021 roku, policja poinformuje Taryka, że Zeliha złożyła na niego skargę... Czy niewinny mężczyzna spędzi najbliższe lata w areszcie? Tego dowiemy się już w najbliższych odcinkach serialu.

NAJNOWSZE