Więzień miłości odc. 367, 368, 369, 370, 371 streszczenia. Koray wykrywa poważne nieścisłości w finansach firmy. Idil nie rezygnuje z Kerema i stale go nachodzi

2020-08-13 9:55 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 367-371 zostaną wyemitowane w dniach 17-21 sierpnia o godzinie 17:10 w TVP2. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Co się wydarzy w serialu?

Więzień miłości streszczenia odcinków 367-371. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości - odcinek 367

Zehra waha się, czy powiedzieć Omerowi o spotkaniu z jego matką. Dżewrije podejmuje działania, by znaleźć się bliżej Salima. Dzianan wytyka Sabah, że zbyt łagodnie traktuje Kerema po imprezie, na której spotkał się ze swoją byłą. 

Więzień miłości - odcinek 368

Dżewrije kusi Salima pierożkami. Dżulide spotyka się wreszcie z Zehrą i wyraża głęboki żal z powodu tego, że przed laty zostawiła swoje dzieci. Nihat proponuje Korajowi zajęcie się finansami w firmie Ajsze. Idil nie rezygnuje z Kerema. 

Więzień miłości - odcinek 369

Bahszende zachodzi w głowę, z kim Zehra się spotkała. Idil nadal nachodzi Kerema, a Sabah cierpi. Koraj znajduje poważny błąd, jaki przeoczyła Osge. Salim kategorycznie oznajmia Hamijet i Szukran, że nie myśli o ożenku. 

Więzień miłości - odcinek 370

Ajsze i Zehra rozmawiają o trudnej przeszłości, gdy matka zostawiła ją i Omera. Hamijet i Szukran podstępem namawiają Salima na spotkanie z panią Ajsel. Koray wykrywa poważne nieścisłości w finansach firmy.

Więzień miłości - odcinek 371

Kerem pomaga Sabah pokonać migrenę. Idil nadal przymila się do niego. Omer zachodzi w głowę, po co Zehra spotkała się z panem Mehmetem. Ajsze wszystko wyjaśnia i chwali Zehrę. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE