Więzień miłości

i

Autor: materiały TVP

Więzień miłości - ile odcinków liczy serial emitowany na TVP2?

2020-12-22 14:48

Polscy widzowie pokochali tureckie seriale, które w naszym kraju biją ostatnio rekordy popularności. Więzień miłości to nowy serial, który możemy oglądać na TVP2 od zakończenia emisji poprzedniego hitu - Łez Cennet. Ile odcinków liczy serial i kiedy dokładnie możemy oglądać kolejne? Fani Więźnia miłości mogą być spokojni - prędko się nie skończy!

Więzień miłości - ile odcinków liczy nowy serial turecki emitowany na TVP2 i w jakie dni możemy go oglądać? Więzień miłości opowiada historię rodzeństwa: Ayse i Omera. Kiedy ich matka porzuciła rodzinę dla innego mężczyzny, Omer przyrzekł sobie, że nigdy się nie ożeni. Jedyną kobietą, dla której ma zawsze czas i dla której zrobiłby wszystko jest jego ukochana siostra Ayse.

Więzień miłości - o czym jest serial?

Podobnie jak Omer, Ayse jest wielką romantyczką. Uwielbia swego brata i pragnie jego szczęścia. Chciałaby też, żeby jednak znalazł miłość swego życia. Kiedy Ayse zapada na ciężką chorobę, a Omer dowiaduje się, że zostało jej zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia ją uszczęśliwić w tych ostatnich dniach. Chłopak zamierza wziąć ślub, by Ayse mogła odejść w spokoju, wiedząc, że spełniło się jej marzenie. Tak naprawdę Omer myśli jedynie o fikcyjnym związku. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje dużo pieniędzy. Kobieta ma dostać całą żądaną sumę za małżeństwo, które potrwa najwyżej sześć miesięcy. Sprawy zaczynają się jednak komplikować.

Więzień miłości - ile odcinków liczy serial?

Serial ten, podobnie jak Łzy Cennet, emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 na TVP2. Jak na razie wiadomo, że stacja wyemituje na pewno pierwszy sezon serialu, który składa się z 270 odcinków. Jednak najprawdopodobniej TVP zakupi wszystkie odcinki produkcji. Możemy się więc spodziewać, że serial zagości w ramówce na dość długo!

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE