Więzień miłości 319, 320, 321 streszczenia: Bahszende sugeruje Zehrze, że Omer chce ją zostawić. Zehra zrezygnuje z ukochanego?

2020-06-09 9:13 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Od kilkunastu miesięcy tureckie seriale biją w Polsce prawdziwe rekordy popularności. Widzowie uwielbiają takie produkcje jak Elif, Przysięga czy też Więzień miłości, ponieważ odnajdują w nich zarówno wątki obyczajowe, miłosne, jak i kryminalne. W każdym epizodzie dzieje się naprawdę dużo. Przed nami kolejne odcinki Więźnia miłości. Co się w nich wydarzy? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie opisy odcinków: 319, 320 i 321.

Więzień miłości 319, 320, 321 streszczenia. Więzień miłości to współczesny serial obyczajowy. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości 319 streszczenie

By ratować Zehrę, Omer i Dzianan postanawiają zwabić Czetina i wymusić na nim przyznanie się do winy. Bahszende żąda, by Omer wystąpił o rozwód. Dzięki staraniom Omera, Zehra szczęśliwie wraca do domu.

Więzień miłości 320 streszczenie

W rozmowie z Zehrą Bahszende żąda, by ta opuściła rodzinę Kerwandziolu. Kerem proponuje Korayowi, żeby zamieszkał razem z nim. Komisarz Murat podsuwa Omerowi pomysł, by ujawnić niecne działania Sadżita.

Więzień miłości 321 streszczenie

Bahszende sugeruje Zehrze, że Omer chce ją zostawić. Mężczyzna podobno chce, aby odeszła, ale nie mówi jej tego wprost, ponieważ jest dżentelmenem. Koray jest załamany tym, że Yasemin będzie studiować za granicą. Ayse i Nihat nareszcie dochodzą do porozumienia i znów są szczęśliwi.

M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł zakocha się we France i zabierze ją na randkę w dziwne miejsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE