Dagmara z Królowych życia rozlicza się z przeszłością w filmie Vegi 'Pętla'

2020-06-03 12:16 aw
Dagmara Kaźmierska
Autor: Materiały Prasowe

Patryk Vega wyróżnił się w Polsce dwiema rzeczami - rekordowym tempem nagrywania filmów oraz liczbą przekleństw, scen przemocy oraz seksu, które się w nich znajdują. Reżyser porusza w swoich produkcjach bardzo szczególną tematykę: rozpracowywanie karteli narkotykowych przez policję, nielegalne procedery w szpitalach, korupcja w polityce czy przestępczość w klubach piłkarskich. Wielokrotnie także nawiązywał w swoich filmach do prawdziwych wydarzeń, które faktycznie miały miejsce.

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia ponownie zagrała w filmie Patryka Vegi. Tym razem bohaterkę kultowego programu TTV możemy zobaczyć w filmie Pętla. Przez wiele miesięcy reżyser ukrywał szczegóły swojej nowej produkcji - w końcu 3 czerwca 2020 roku ukazał się zwiastun, który mocno wstrząsnął widzami.

Dagmara z Królowych życia rozlicza się z przeszłością w filmie Vegi 'Pętla'

Pętla to film nawiązujący do wydarzeń związanych z tzw. aferą podkarpacką. W stworzonych specjalnie do tego celu agencjach towarzyskich i klubach nocnych mieli spotykać się znani politycy, celebryci czy księża i korzystać z usług prostytutek, często nieletnich. Ich poczynania były nagrywane ukrytymi kamerami, a zdobyte materiały służyły do szantażowania ich. Zaledwie dwuipółminutowy zwiastun Pętli jest przepełniony scenami seksu oraz przemocy.

W filmie Pętla jedną z ról gra Dagmara Kaźmierska, której ogromną rozpoznawalność przyniósł udział w emitowanym na TTV programie Królowe życia. Ze zwiastuna wynika, że Dagmara wciela się w postać kobiety zaangażowanej w pracę w klubach nocnych. W pewnym stopniu Kaźmierska rozlicza się tu z własną przeszłością - była skazana za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, za co trafiła do więzienia. Jak przyznała w wywiadzie dla klodzko.naszemiasto.pl, bardzo żałuje tego, co zrobiła i przyznała, że jej biznes doprowadził do fatalnych konsekwencji. Pętla to już drugi film Patryka Vegi, w którym możemy oglądać Dagmarę Kaźmierską - w 2019 roku zagrała także w drugiej części filmu Kobiety mafii. Jak wypada w nowej roli, możecie zobaczyć poniżej, jednak zwiastun przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich! Jak na razie Patryk Vega nie ujawnił, kiedy Pętla trafi na ekrany kin.

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE