Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie 2021 - kiedy w TV? Emisja, powtórka, online

2021-07-29 10:28 Alicja Wójcik
Wielka zabawa TV Puls
Autor: screen youtube.com, kanał TV Puls screen youtube.com

Już po raz kolejny Mrągowo i TV Puls zapraszają widzów na wydarzenie, podczas którego będzie można zarówno pobawić się do największych hitów, jak i pośmiać ze skeczów najpopularniejszych kabaretów. Rok temu Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie nie mogła się odbyć ze względu na panujące obostrzenia, jednak już w 2021 koncert powraca! Sprawdźcie, kiedy oglądać wydarzenie i kto pojawi się na mrągowskiej scenie.

Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie 2021 - kiedy w TV? Emisja, powtórka, online. Wieczór poprowadzi małżeński duet Łukasz Rybarski i Beata Rybarska z Kabaretu Pod Wyrwigroszem, a hasłem przewodnim Wielkiej Zabawy będą „porcelanowe gody”, które w tym roku obchodzi ta para! Oprócz nich na scenie pojawią się także Kabaret Paranienormalni oraz Ireneusz Krosny.

Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie 2021 - kiedy w TV? Emisja, powtórka, online

O warstwę muzyczną zadbają natomiast Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Kajra i Sławomir, Patrycja Runo oraz zespół MIG. Tegoroczna Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie odbędzie się w piątek 30 lipca. Transmisja w telewizji rozpocznie się o godzinie 20:00. Telewizyjna powtórka programu zaplanowana została na niedzielę 1 sierpnia na godzinę 16:15. Wielką Zabawę TV Puls w Mrągowie online będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy WP Pilot.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE