Wieczór wyborczy 2020 - druga tura. Polsat, TVN, TVP online, powtórka. Gdzie oglądać?

2020-07-12 14:54 aw
TVN
Autor: Bartosz Krupa/East News

Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbyła się 28 czerwca, jednak żaden z kandydatów nie zdobył wymaganej większości głosów. Druga tura została zaplanowana na dwa tygodnie później - 12 lipca. Od 10 lipca w całej Polsce ogłoszona została cisza wyborcza, która skończy się wraz z zamknięciem wszystkich lokali wyborczych. Właśnie wtedy poznamy pierwsze sondażowe wyniki wyborów.

Wieczór wyborczy 2020 - druga tura. Polsat, TVN, TVP online, powtórka. Gdzie oglądać? Podczas wieczorów wyborczych, które są organizowane przez największe stacje telewizyjne, widzowie mogą poznać sondażowe wyniki z exit poll, wypowiedzi kandydatów ze sztabów wyborczych, a także opinie i przewidywania ekspertów zaproszonych do studia.

Wieczór wyborczy 2020 - druga tura. Polsat

Na antenie Polsat News oraz w internecie w serwisie polsatnews.pl wieczór wyborczy rozpocznie się od godziny 19:50. Natomiast w głównej stacji Polsat początek wieczoru wyborczego zaplanowany został na godzinę 20:50.

Wieczór wyborczy 2020 - druga tura. TVP

Od godziny 20:00 będzie można oglądać studio wyborcze na antenie TVP Info. Od godziny 20:55 wieczór wyborczy transmitować będą także TVP oraz TVP Polonia. W internecie transmisja powinna być dostępna za pośrednictwem TVP Stream.

Wieczór wyborczy 2020 - druga tura. TVN

W TVN24 wieczór wyborczy można oglądać już od godziny 20:20. O tej samej godzinie rozpocznie się on w internecie za pośrednictwem aplikacji TVN GO. W TVN transmisja rozpocznie się od godziny 20:55. Online transmisja powinna być dostępna także na tvn24.pl.

Wybory 2020. Jakie są oczekiwania Polaków po wyborach?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE