Westworld: 5 sezon powstanie? Twórcy skomentowali przyszłość serialu

2022-08-16 15:37 Natalia Nowecka
Westworld: 5 sezon powstanie? Kiedy premiera nowych odcinków?
Autor: materiały prasowe HBO Max Westworld: 5 sezon powstanie? Kiedy premiera nowych odcinków?

"Westworld" - czy 5. sezon powstanie? To pytanie z pewnością zadaje sobie wielu miłośników serialu HBO. Czwarta seria za nami, a ogłoszenia kontynuacji wciąż brak. Co na to twórcy i czy produkcja rzeczywiście jest zagrożona?

"Westworld" to popularny serial HBO, który doczekał się już czterech sezonów. Najnowsza seria dobiegła końca w dniu 14 sierpnia 2022 roku, a włodarze stacji - ku zaniepokojeniu fanów - nie ogłosili jeszcze zamówienia kolejnej. W kontekście ostatnich zmian, jakie zaszły w Warner Bros. Discovery (któremu podlega platforma HBO Max), pojawiły się obawy, że serial nie będzie kontynuowany. Co na to twórcy "Westworld"?

Westworld: 5 sezon powstanie? Twórcy skomentowali przyszłość serialu

Nie będziemy bawić się w spoilery, zatem napomknę tylko, że finał 4. sezonu "Westworld" jasno sugeruje, że nasza przygoda z tym światem nie dobiegła jeszcze końca. Co więcej, twórcy serialu, Jonathan Nolan i Lisa Joy, parokrotnie podkreślali, że planują tę opowieść na pięć sezonów. Czy najnowsze decyzje podjęte przez szefostwo Warnera zmienią ten stan rzeczy? Tego nie wiemy. Lisa Joy uspokoiła jednak fanów. W najnowszym wywiadzie podkreśliła, że ich wizja "Westworld" nie została jeszcze w pełni zrealizowana i żywią nadzieję, iż uda się zrealizować jeszcze jeden sezon. 

Jonah [Nolan - przyp. red.] i ja zawsze mieliśmy z tyłu głowy zakończenie, do którego mamy nadzieję dotrzeć. Ale jeszcze do niego nie dotarliśmy - wyjaśniła. 

Westworld: gdzie oglądać?

"Westworld" to zrealizowany z rozmachem serial science-fiction, który traktuje o mieszkańcach futurystycznych parków rozrywki. Produkcja cieszy się dużą popularnością i uznaniem (choć z tym ostatnio różnie bywało). Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie w bibliotece platformy HBO Max

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE