Wersow

i

Autor: TVN Wersow była gościem Kuby Wojewódzkiego.

Wersow u Kuby Wojewódzkiego 21.03.2023 - odcinek online. Gdzie obejrzeć w internecie?

2023-03-21 16:36

Wersow była gościem w talk show Kuby Wojewódzkiego. Wiele osób nie spodziewało się, że jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce usiądzie na kanapie w słynnym programie. Internauci poszukują informacji, gdzie obejrzeć odcinek online. Sprawdziliśmy, jak obejrzeć odcinek z Wersow w internecie.

Wersow u Kuby Wojewódzkiego 21.03.2023 to informacja, która zaskoczyła, ale jednocześnie ucieszyła jej fanów. Popularna gwiazda internetu, która jakiś czas temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka, udzieli wywiadu w jednym z najbardziej kultowych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Wiele osób jest ciekawych, jak Weronika wypadnie w wywiadzie u Wojewódzkiego. W telewizji odcinek z jej gościnnym udziałem można obejrzeć we wtorek 21 marca 2023. Premierowa emisja o godzinie 22:40 na antenie stacji TVN. Nie wszyscy jednak będą mogli obejrzeć program w TV i internauci poszukują informacji o dostępie do odcinka online. Wiemy, gdzie go szukać.

Wersow prosi fanów o pomoc. Chodzi o jej córeczkę!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Wersow u Kuby Wojewódzkiego - odcinek ONLINE

Dla tych, który 21.03.2023 nie będą mogli obejrzeć odcinka Kuby Wojewódzkiego w telewizji, mamy dobre informacje. Wszystkie epizody programu są na bieżąco publikowane w internecie. Tak samo będzie z odcinkiem z udziałem Wersow. Zostanie dodany tego samego dnia, co premierowa emisja w TV. Tuż po godzinie 22:40 będzie można go znaleźć w serwisie VOD Player.pl. Dostęp nie jest jednak darmowy. Aby móc obejrzeć talk show, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem i mieć wykupiony pakiet. Dostęp można wykupić już od 10 złotych.

Wersow - wiek, wzrost, ciąża, kiedyś, Instagram

Listen on Spreaker.