Wersow

i

Autor: AKPA

Wersow - wiek, wzrost, ciąża, kiedyś, Instagram

2023-03-21 16:08

Wersow, a właściwie Weronika Sowa, jest doskonale znana użytkownikom sieci. Najpopularniejsza polska influencerka, a prywatnie narzeczona Friza zbudowała w mediach społecznościowych prawdziwe imperium. Wszystkie najważniejsze informacje na jej temat znajdziecie już teraz w jednym miejscu. Ile ma lat? Jak wyglądała kiedyś? Skąd wiemy, że jest w ciąży?

Spis treści

  1. Wersow - wiek
  2. Wersow - wzrost
  3. Wersow w ciąży
  4. Wersow - kiedyś
  5. Wersow - Instagram

Wersow - wiek, wzrost, w ciąży, kiedyś, Instagram: te hasła wyświetlają się jako pierwsze po wpisaniu w wyszukiwarkę Google pseudonimu Weroniki Sowy. Wszystkie najważniejsze informacje na temat gwiazdy sieci znajdziecie już teraz w jednym miejscu. Powiedzieć, że Wersow to influencerka, to jak nie powiedzieć nic. O tym wiedzą chyba każdy! Na przestrzeni kilku lat swojej działalności w internecie Weronika zgromadziła rzeszę wiernych fanów, którzy śledzą właściwie każdy jej ruch. Na samym Instagramie ma ona 3 miliony obserwujących, a jej post, za pośrednictwem którego ogłosiła, że jest w ciąży, przekroczył liczbę miliona polubień. Ta dziewczyna to prawdziwa sensacja. Sprawdźcie, co musicie o niej wiedzieć.

Wersow - wiek

Ile Wersow ma lat? Najpopularniejsza polska influencerka przyszła na świat dokładnie 31 sierpnia 1996 roku, co oznacza, że za kilka miesięcy skończy 27 lat. Choć początkowo chciała być prawniczką, ostatecznie zdecydowała się na rzuceniu studiów na piątym roku.

Wersow - wzrost

Internautów zastanawia też wzrost Wersow. 26-latka mierzy 162 centymetry. 

Wersow prosi fanów o pomoc. Chodzi o jej córeczkę!

Julia Żugaj o Miłostkach, Natsu i relacjach z rodziną

Wersow w ciąży

O tym, że Wersow jest w ciąży dowiedzieliśmy się z jej teledysku do piosenki Ten jeden moment. Utwór powstał właśnie z myślą o córeczce Weroniki i Friza, a właściwie Karola Wiśniewskiego. Para youtuberów zaręczyła się w 2021 roku.

Wersow - kiedyś

Internauci często poszukują zdjęć Weroniki z przeszłości. Influencerka przeszła bowiem ogromną metamorfozę. Kiedyś Wersow nie była np. blondynką, a szatynką. Zmienił się również jej styl.

Wersow - Instagram

Wersow to marka osobista w mediach społecznościowych. Zdecydowanie najwięcej fanów ma ona jednak na Instagramie. Tam śledzą ją ponad trzy miliony osób. Influencerkę znajdziecie po prostu pod nickiem @wersow.

Listen on Spreaker.