Wersow

i

Autor: YouTube/WERSOW

Wersow prosi fanów o pomoc. Chodzi o jej córeczkę!

2023-03-19 14:07

Wersow i Friz, jak wszyscy rodzice, stanęli przed dylematem związanym z wybraniem imienia dla swojej pociechy. Przyszła mama postanowiła zasięgnąć porady i poprosiła o pomoc obserwatorów. Fani zasypali ją propozycjami imion dla córeczki.

Wersow i Friz przygotowują się do przywitania na świecie swojego pierwszego dziecka. Jak wszyscy przyszli rodzice Weronika i Karol stanęli przed dylematem dotyczącym wyboru odpowiedniego imienia. Najpopularniejsza polska influencerka, która ogłosiła ciążę w teledysku do piosenki Ten jeden moment, postanowiła wykorzystać swoje zasięgi i poprosić o pomoc fanów. Za pośrednictwem Instagrama, gdzie śledzą ją ponad trzy miliony internautów, Wersow zapytała obserwatorów o pomysły na imię dla jej córeczki. Przypomnijmy, że para influencerów dopiero niedawno poinformowała o płci swojej pociechy! Fani zasypali przyszłą mamą rozmaitymi propozycjami. Niektórzy z nich sugerują nawet, że Wersow i Friz powinni zebrać najlepsze pomysły, a następnie... zostawić decyzję kole fortuny.

Nie tylko Wersow. One też pochwaliły się ciążą w teledyskach!

Julia Żugaj vs. HITY 2000

Wersow pyta o imię dla córki

Ciąża Wersow ucieszyła miliony internautów. Influencerka, która pokazuje sporą część swojego życia w internecie, zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc w wybraniu imienia dla jej córeczki. Gwiazda sieci poprosiła o zamieszczanie swoich propozycji w komentarzach. Szczególnie dużą popularnością cieszą się: Janina, Mia oraz róża.

Sonda
Wersow i Friz - to najlepsza para w internecie?
Listen on Spreaker.