Wataha w Polsacie i HBO. Kiedy i gdzie oglądać 1, 2 i 3 sezon?

2019-12-05 16:07 kw
Wataha
Autor: Materiały Prasowe

Wataha nazywana jest jednym z najlepszych polskich seriali nie tylko ostatnich lat, ale także w całej polskiej kinematografii. Pierwszy sezon zadebiutował pod koniec 2014 roku i od razu skradł serca widzów. Z niecierpliwością czekali oni na kontynuację produkcji, której premiera odbyła się dopiero trzy lata później. Już wkrótce światło dzienne ma ujrzeć trzeci sezon Watahy. Kiedy i gdzie można oglądać wszystkie odsłony serialu?

Wataha w Polsacie i HBO. Kiedy i gdzie oglądać 1, 2 i 3 sezon? Wataha to produkcja, w której główne role grają Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Jacek Lenartowicz oraz Piotr Żurawski. Serial spotkał się z tak pozytywnym przyjęciem, że już wkrótce światło dzienne ujrzy jego trzeci sezon. Chcecie przypomnieć sobie dotychczasowe odcinki Watahy? Sprawdźcie, kiedy i gdzie oglądać 1,2 i 3 sezon.

Wataha sezon 1 - fabuła

Pogranicze jest niespokojne, coraz więcej ludzi nielegalnie przekracza granicę, a Straż Graniczna funkcjonuje pod ogromną presją. Prokurator Iga Dobosz (Aleksandra Popławska) powraca w Bieszczady, by poprowadzić śledztwo w sprawie makabrycznej zbrodni. Markowski (Andrzej Zieliński), który twardą ręką trzyma watahę, zyskał zaufanie swoich podwładnych, ale sprawy sprzed lat nie dają mu spokoju. Grzywa nie żyje. Rebrow (Leszek Lichota), ścigany przez wymiar sprawiedliwości, ukrywa się w bieszczadzkiej głuszy. Zmaga się z dziką naturą, a kontakt utrzymuje tylko z dwojgiem przyjaciół – Łuczakiem (Jacek Lenartowicz) i Martą (Anita Jancia-Prokopowicz). Wszystko zmienia się, gdy w jego kryjówce pojawia się nielegalna imigrantka – Alsu (Anna Donczenko).

Wataha sezon 1 - kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy sezon serialu Wataha od wtorku 3 grudnia będzie emitowany na antenie Polsatu. Produkcję będzie można oglądać o godzinie 20:05 oraz 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień. Warto również pamiętać, że sezon jest dostępny w HBO GO.

Wataha sezon 2 - fabuła

Akcja nowych odcinków toczy się na pograniczu polsko-ukraińskim cztery lata po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Rebrow (Leszek Lichota) poszukiwany listem gończym ukrywa się w bieszczadzkiej dziczy. Były kapitan straży granicznej podejrzewany jest o zamordowanie koleżanki z pracy Natalii Tatarkiewicz (Magdalena Popławska). Wcześniej padły na niego podejrzenia o podłożenie ładunku wybuchowego, którego eksplozja zabiła kilku pracowników Straży Granicznej z Ustrzyk Górnych. Wiedząc, że jego szanse na niewinność w procesie sądowym są nikłe, postanawia zniknąć w głuszy.

Wataha sezon 2 - kiedy i gdzie oglądać?

Drugi sezon Watahy jest dostępny w HBO GO.

Wataha sezon 3 - fabuła

Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady. Rebrow ponownie stanie przed trudnymi wyborami. Mimo że wrócił do pracy w straży, przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem. Wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa. Na horyzoncie pojawia się nieznana postać – nowa szefowa ukraińskich przemytników – Tatiana Barkova.

Wataha sezon 3 - kiedy i gdzie oglądać?

Premiera trzeciego sezonu Watahy odbędzie się 6 grudnia w HBO i HBO GO.

NAJNOWSZE