Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Koszalin. Kiedy i o której oglądać koncert Lato, muzyka, zabawa?

2021-07-25 14:59 Alicja Wójcik
Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Żywiec
Autor: TVP

W taką muzyczną podróż można się wybrać zaledwie raz w całym roku! Jest tylko jedna taka trasa, a na podróżnych czeka aż dziesięć – absolutnie przebojowych – przystanków. To popularne letniska, malownicze kurorty, a także miejscowości, w których hasło Lato, muzyka, zabawa wybrzmiewa szczególnie mocno. TVP2 zaprasza na niepowtarzalną, muzyczną eskapadę!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Koszalin. Kiedy i o której oglądać koncert Lato, muzyka, zabawa? Start tegorocznej Wakacyjnej Trasy Dwójki miał miejsce już 20 czerwca w Mrągowie, a wielki finał zaplanowany jest na 29 sierpnia w Sopocie. Po drodze gwiazdorska, rozśpiewana ekipa Dwójki zawita m.in. do Żywca, Świnoujścia, Płocka, Koszalina, Augustowa, Kielc, Ostródy i Chełma.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Koszalin. Kiedy i o której oglądać koncert Lato, muzyka, zabawa?

Koncert w Koszalinie odbędzie się tradycyjnie w niedzielę - tym razem 25 lipca. Start transmisji w TVP2 zaplanowany jest na godzinę 20:00. Już nie ma dzikich plaż… – śpiewała niegdyś Irena Jarocka. W Koszalinie utwór ten usłyszymy w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej. Wokalistka przeniesie nas klimat „gwarnych kafejek przy molo”, „starego sprzedawcy pamiątek” i krajobrazów, na których „mewy ósemki kreśliły”. Po takim wprowadzeniu, nikt już nie będzie miał wątpliwości, że Wakacyjna Trasa Dwójki zakotwiczyła nad Bałtykiem. A skoro tak, to nie zabraknie takich letnich przebojów, jak „Lambada nad brzegiem morza” w wykonaniu Zenka Martyniuka, „Iść, ciągle iść, w stronę słońca” w interpretacji Izabeli Trojanowskiej, a także „Wakacji z blondynką” i „Lata 2000” , które wyśpiewa serialowy ulubieniec pań – Mikołaj Krawczyk.Wakacje nad morzem to także gorące uczucia i równie gorące rytmy! Tu do akcji wkroczy specjalistka do podnoszenia temperatury na scenie – żywiołowa, a przy tym piekielnie utalentowana włoska gwiazda In-Grid. W Koszalinie zaśpiewa swoje największe przeboje „Mamma Mia”, „Ina tango”, „Millord” i „Tu Es Foutu”. Atmosferę dodatkowo podgrzeje przebój „Light me up” w wykonaniu Gromee, zaś skali na termometrach zabraknie, kiedy na scenę wkroczy fenomenalna Carla Fernandes – temperamentna wokalistka o polsko-latynoskich korzeniach. W jej wykonaniu usłyszymy najgorętsze światowe przeboje, w tym „Let’s get loud” z repertuaru J.Lo oraz „Dare”, hit oryginalnie wykonywany przez Shakirę.  Żar uczuć i wakacyjne porywy serca to coś, co letnikom towarzyszy od zawsze.  O tym aspekcie wakacji nad morzem słowami piosenek opowie m.in. grupa Boys. W Koszalinie usłyszymy ich hity  „Miłość jak piorun” i „Jesteś szalona”.  Long Junior zaśpiewa „Bądź moją królową”, Luka Rossi wystąpi z przebojem „A Ty bądź”, zaś specjalista od sercowych poruszeń, Zenek Martyniuk, wykona „Pragnienie miłości”, „Oczarowałaś mnie” oraz słynne „Oczy zielone”. Nie zabraknie także największych szlagierów zespołu „Weekend”.Całości dopełni widowiskowa, multimedialna scenografia, porywające choreografie i malownicza sceneria koszalińskiego amfiteatru. Kamery Wakacyjnej Trasy Dwójki zarejestrują cały rozmach i piękno tego niezwykłego koncertu skąpanego w morskiej bryzie, wakacyjna aurze oraz muzyce niosącej beztroskę i miłość.Koncert poprowadzi energetyczny, zgrany duet w składzie: Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Back-stage we władanie wezmą: Izabella Krzan i Norbi.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE