Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - kiedy ostatni koncert Lato, muzyka, zabawa?

2021-07-29 16:26 Alicja Wójcik
Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Żywiec
Autor: TVP

Wakacyjna Trasa Dwójki to seria letnich, plenerowych koncertów transmitowanych przez TVP2 od końca czerwca. Na ultranowoczesnych scenach zlokalizowanych w polskich miastach gości plejada muzycznych gwiazd z Polski i z zagranicy. Wśród artystów podczas tegorocznego Lato, muzyka, zabawa znaleźli się między innymi Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Cleo, Halina Frąckowiak, Izabela Trojanowska, Zenon Martyniuk, Viki Gabor, Roksana Węgiel, Rafał Brzozowski, Michał Szczygieł, Shazza, Sławomir, grupa Weekend, Boys, Piękni i Młodzi, Milano czy Masters.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - kiedy ostatni koncert Lato, muzyka, zabawa? W tym roku seria koncertów rozpoczęła się od zabawy w Mrągowie, która miała miejsce już 20 czerwca. Choć wakacyjne tygodnie przy doskonałej pogodzie umykają bardzo szybko, w każdą niedzielę (z drobnymi wyjątkami) fani muzyki i dobrej zabawy mogą liczyć na aż dziesięć koncertów w dziesięciu polskich miastach.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - kiedy ostatni koncert Lato, muzyka, zabawa?

Na tegorocznej trasie Wakacyjnej Trasy Dwójki znalazły się w tym roku: Mrągowo, Żywiec, Świnoujście, Płock, Koszalin, Augustów, Kielce, Ostróda, Chełm i Sopot. To właśnie w Trójmieście odbędzie się ostatni koncert z tegorocznego cyklu, a w nadmorskim mieście zawitamy już w niedzielę 29 sierpnia. Tego dnia fani Wakacyjnej Trasy Dwójki będą mogli pożegnać wakacje z przytupem! Jak na razie lista artystów ostatniego koncertu trasy nie jest jeszcze znana - poznamy ją zapewne bliżej daty wydarzenia w Sopocie. Tradycyjnie transmisja odbędzie się w TVP2 o godzinie 20:00, a online będzie można obejrzeć je na Vod.tvp.pl po emisji w telewizji.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE