W aucie może nam wysiąść… Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2020-01-22 20:30 kw
Milionerzy
Autor: screen Milionerzy

W aucie może nam wysiąść… Teleturniej Milionerzy jest obecny na ekranach naszych telewizorów od kilkunastu lat. Mimo to nadal cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów oraz niemalejącą oglądalnością. Aby zgarnąć milion złotych, trzeba poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. Pomóc w tym mogą koła ratunkowe – pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestnik 211. odcinka Milionerów będzie ich potrzebować?

W aucie może nam wysiąść… Odpowiedź na pytanie z Milionerów. Pomimo upływu lat, Milionerzy nadal są jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Show nieprzerwanie prowadzi Hubert Urbański, który świetnie sprawdza się w roli gospodarza programu. W 211. odcinku uczestnik trafił na pytanie dotyczące samochodu. Czy udzielił prawidłowej odpowiedzi i zgarnął 10 tysięcy złotych? Tego dowiecie się już teraz na EskaCINEMA.pl

W aucie może nam wysiąść… Odpowiedź na pytanie z Milionerów

W 211. odcinku Milionerów uczestnik walczył o 10 tysięcy złotych. Aby wygrać pieniądze, musiał wybrać poprawną odpowiedź spośród: A) Smok trzygłowy, B) Smog powietrza, C) Smok oleju D) Smok oleju napędowego. Uczestnik nie znał odpowiedzi, dlatego poprosił o pomoc publiczność. Osoby zgromadzone w studiu w większości (51%) wskazały na odpowiedź C, która jest prawidłowa. Czy uczestnik zaufał publiczności i zaznaczył właśnie taką odpowiedź? O tym przekonamy się oglądając 211. odcinek Milionerów, w środę 22 stycznia, o godzinie 20:55 w TVN.

NAJNOWSZE