W 1950 r. gazety donosiły, że za sprawą amerykańskich imperialistów polskie plaże zaroiły się od... Milionerzy

2021-05-06 19:23 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

W 1950 r. gazety donosiły, że za sprawą amerykańskich imperialistów polskie plaże zaroiły się od... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestniczce kłopot? Wydawać by się mogło, że najtrudniejsze są zwykle ostatnie pytania w teleturnieju, jednak uczestnicy często mają duży problem z pierwszymi lub tymi, które są za sumy gwarantowane. Jak było w przypadku tej zawodniczki?

W 1950 r. gazety donosiły, że za sprawą amerykańskich imperialistów polskie plaże zaroiły się od... Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestniczka teleturnieju potrafiła ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały: A) nudystów, B) bikiniarzy, C) parzących meduz, D) stonek.

W 1950 r. gazety donosiły, że za sprawą amerykańskich imperialistów polskie plaże zaroiły się od...

Tak brzmiało pytanie za 2 tys. zł w odcinku Milionerów. Uczestniczka po usłyszeniu go niestety nie znała odpowiedzi i zdecydowała się poprosić o pomoc publiczność. Poprawna odpowiedź na to pytanie to natomiast D) stonek.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE