Uśmiech losu w TVP1 - ile odcinków i kiedy oglądać serial?

2020-07-07 9:07 kg
Telewizor
Autor: pixabay.com

Od 4 maja 2020 roku na antenie Telewizji Polskiej gości serial Włoska rodzina. Produkcja emitowana jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:55 i opowiada historię rodziny Rengoni, właścicieli wielkiej firmy w północnych Włoszech. Produkcja składa się z 3 sezonów, łącznie z 44 odcinków. Ostatni z nich zostanie wyemitowany już w poniedziałek, 6 lipca 2020 roku. Miejsce Włoskiej rodziny zajmie nowy serial - Uśmiech losu. Ile odcinków liczy oraz kiedy będzie można go oglądać?

Uśmiech losu w TVP1 - ile odcinków i kiedy oglądać serial? Włoska rodzina to współczesna saga, opowiadająca historię rodziny Rengoni, właścicieli wielkiej firmy w północnych Włoszech. Produkcja spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony widzów, którzy z zainteresowaniem śledzili kolejne perypetie głównych bohaterów. Już wkrótce obejrzą oni ostatni odcinek serialu. Czy nowy serial - Uśmiech losu, który zastąpi Włoską rodzinę, również skradnie serca widzów?

Uśmiech losu w TVP1 - o czym jest serial?

Maria do Ceu jest pracowitą i skromną wdową, matką dwójki niemal dorosłych dzieci. Mieszka z nimi i rodzicami w miasteczku Alvorinha. Sprzedaje na targu owoce; dorabia jako opiekunka i pomoc domowa bogatego staruszka. Zbiera pieniądze, które pozwolą jej zdobyć informacje na temat syna, którego urodziła jako 16-latka. Zmuszono ją wtedy, by oddała dziecko obcym ludziom. Dziś za wszelką cenę chce je odnaleźć. Wie tylko, że mały Rafael trafił do Francji. Maria jak co tydzień wypełnia kupon loterii Euromiliony.

Uśmiech losu w TVP1 - kiedy oglądać serial?

Serial Uśmiech losu będzie emitowany od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:55 w TVP1. Pierwszy odcinek zostanie pokazany już 7 lipca 2020 roku. 

Uśmiech losu w TVP1 - ile odcinków?

Jak na razie Uśmiech losu doczekał się trzech sezonów. Telewizja Polska wyemituje na razie pierwszy z nich, który liczy 30 odcinków. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE