La Bandida zastąpi Cenę wolności. O czym jest nowy serial TVP?

2020-06-30 10:52 kg
Cena wolności
Autor: materiały TVP

Cena wolności zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej na początku czerwca 2020 roku. Opowieść o Polinie Lebiediewej szybko skradła serca wszystkich telewidzów, którzy z zainteresowaniem śledzili jej kolejne perypetie. Już w środę, 1 lipca wyemitowany zostanie ostatni, osiemnasty odcinek produkcji. Miejsce Ceny wolności zajmie La Bandida - meksykańska telenowela. O czym jest nowy serial TVP? Tego dowiecie się na EskaCINEMA.pl

La Bandida zastąpi Cenę wolności. O czym jest nowy serial TVP? Cena wolności to historia Poliny Lebiediewej, adoptowanej córki księcia Aleksieja Pietrowicza Golowina, która dorasta otoczona miłością opiekuna. Dziewczyna korzysta z dobrodziejstw wynikających z mieszkania w bogatym majątku i jest szczęśliwa. Wszystko zmienia się, kiedy książę umiera. Życie Poliny wywraca się do góry nogami. Wielkimi krokami zbliża się wielki finał Ceny wolności. Miejsce rosyjskiej produkcji zajmie La Bandida.

La Bandida - o czym jest serial?

La Bandida to produkcja, które jest oparta na prawdziwej historii Gracieli Olmos - meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej 'La Bandida'. Serial opowiada historię jej życia, poczynając od dzieciństwa, kiedy to trafiła do sierocińca, przez ślub z rewolucjonistą, aż po rozstanie z mężem. Dzięki pieniądzom, zdobytym przez handel narkotykami, Olmos stworzyła klub w mieście Durango Calle de la Condesa, do którego przychodzili ważni politycznie klienci oraz artyści. W rolę główną w serialu wciela się Sandra Echeverria.

La Bandida - kiedy premiera?

Serial zadebiutuje na antenie TVP1 już 3 lipca, o godzinie 20:35. La Bandida składa się z 62 odcinków.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE