Usłyszcie nas - o co chodzi w nowym programie TTV?

2020-07-30 12:23 kg
Usłyszcie nas
Autor: materiał prasowy

W środę, 29 lipca rozpoczęły się poszukiwania uczestników do nowego programu TTV. Zdjęcia do cyklu realizowane będą w sierpniu i wrześniu. O co chodzi w nowym programie stacji? Kiedy premiera show?

Usłyszcie nas - o co chodzi w nowym programie TTV? Stacja TTV może pochwalić się programami rozrywkowymi, które cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Mowa tu oczywiście o takich programach jak: Królowe życia, Gogglebox. Przed telewizorem, Kanapowcy, Nauka jazdy czy też Made in Maroko. Już wkrótce na ekranach naszych telewizorów zadebiutuje nowość – show Usłyszcie nas!. O co w nim chodzi?

Usłyszcie nas - o co chodzi w nowym programie TTV?

Bohaterami programu „Usłyszcie nas!” będą silne osobowości idące pod prąd, nonkonformiści nieobecni w świecie rozrywki i w życiu publicznym, które w sześciu odcinkach zaprezentują swoje intrygujące, a czasami kontrowersyjne występy. Ten program chce otworzyć drzwi przed ludźmi, którzy czują się artystami i lubią wyrażać siebie poprzez muzykę, taniec oraz śpiew, ale do tej pory nie mieli szansy na szerszą prezentację. Na koniec serii widzowie zdecydują, który z bohaterów skradł ich serca. Do wygrania będą dwie równorzędne nagrody pieniężne.

Usłyszcie nas - kiedy premiera?

Premiera serii odbędzie się w jesiennej ramówce stacji TTV.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE