US Open 2019: transmisja TV i online. Gdzie na żywo oglądać turniej Wielkiego Szlema?

2019-08-26 13:31
US Open 2019:  transmisja TV i online. Gdzie na żywo oglądać turniej Wielkiego Szlema?
Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS

Międzynarodowe mistrzostwa USA w tenisie. To jeden z najważniejszych turniejów, ponieważ zaliczany jest do Wielkiego Szlema. Gdzie będzie można obejrzeć turniej US OPEN w TV? Czy będzie darmowy stream online?

US Open 2019: transmisja TV i online. Gdzie na żywo oglądać turniej Wielkiego Szlema? US OPEN to jeden z czterech turniejów, które zaliczane są do Wielkiego Szlema. United States Open rozgrywany jest od 1881 roku w Stanach Zjednoczonych. Od 41 lat rozgrywki prowadzone są w Nowym Jorku w dzielnicy Queens. Warto wspomnieć, że pierwszym zwycięzcą US OPEN w 1881 roku został Amerykanin Richard Sears, który zwyciężał na kortach w Stanach Zjednoczonych aż siedmiokrotnie. Najmłodszymi mistrzami US OPEN jest w kategorii kobiet Tracy Austin, która zwyciężyła mając 16 lat, a wśród mężczyzn Pete Sampras, który zwyciężył mając 19 lat. Pula nagród w US OPEN w tym roku wynosi 53 000 000 $. Kto tym razem będzie wielkim zwycięzcą US OPEN? Gdzie, kiedy i o której oglądać turniej US OPEN w TV i online?

US Open 2019: transmisja TV

US Open to ważny turniej, który będzie transmitowany w telewizji. US Open będzie można oglądać od 26 sierpnia do 8 września 2019 roku. Wszystkie mecze prosto ze Stanów Zjednoczonych pokażą dwa kanały: Eurosport 1 i Eurosport 2.

US Open 2019: transmisja online

US Open 2019 będzie można obejrzeć również w internecie. Stream online będzie udostępniony na platformie Eurosport Player. Niestety dostęp nie jest bezpłatny. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi około 15 złotych.

NAJNOWSZE