Urodzona gwiazda - obsada serialu. Kim są aktorzy?

2021-01-27 19:41 AW
Urodzona gwiazda
Autor: Materiały TVP

Klaudia Kowal jest studentką Uniwersytetu Leningradzkiego, pochodzącą z Polski. Nigdy nie planowała łączyć swojego życia z muzyką, dopóki nie poznała uroczego i utalentowanego kompozytora Pavla Shakhovsky’ego. Zafascynowany pięknem i wyjątkowymi zdolnościami wokalnymi Klaudii mężczyzna zabiega by ta została solistką jego zespołu. Zwycięstwo na Światowym Festiwalu Młodzieży i Studentów otworzyło Klaudii drogę na wielką scenę. Przed nią wspaniała przyszłość - zagraniczne trasy koncertowe, fani i wielka sława.

Urodzona gwiazda - obsada serialu. Kim są aktorzy? Serial Urodzona gwiazda ma szansę stać się kolejnym hitem Telewizji Polskiej obok takich produkcji jak Kozacka miłość czy Czerwona królowa, które błyskawicznie zyskały dziesiątki widzów i cieszą się ogromną oglądalnością. Emisja pierwszego odcinka Urodzonej gwiazdy została zaplanowana na 27 stycznia 2021 roku.

Urodzona gwiazda - obsada serialu

Serial można oglądać w dni powszednie o godzinie 21:45. W rolach głównych zobaczymy Marinę Aleksandrovą (Klaudia Kowal). W pozostałych rolach występują m.in. Kristina Brodskaya, Olga Aleksandrovna Sutulova, Tamara Vasilievna Akulova, Ivan Krivoruchko, Galina Petrova, Yuri Chulkov, Nikolay Ivanov i Vladimir Shevelkov. Serial liczy tylko jeden sezon i składa się łącznie z 12 odcinków.

ESKA XD #014
NAJNOWSZE