Ukryta prawda - aktorzy. Kim są członkowie obsady serialu paradokumentalnego TVN?

2020-08-12 14:34 aw
Ukryta prawda
Autor: Materiały Prasowe

Ukryta prawda to jeden z najpopularniejszych polskich seriali paradokumentalnych. Program ten zadebiutował na antenie TVN w 2012 roku, a jego ogromna popularność i wysoka oglądalność sprawiają, że nowe sezony wznawiane są dwa razy do roku - zarówno w jesiennej, jak i w wiosennej ramówce stacji. Wielu widzów Ukrytej prawdy zadaje sobie jednak pytanie, kim są aktorzy, których można oglądać w produkcji i jak dostali się do serialu?

Ukryta prawda - aktorzy. Kim są członkowie obsady serialu paradokumentalnego TVN? Serial, którego pierwszy odcinek został wyemitowany w lutym 2012 roku, przedstawia codzienne problemy, dramaty czy konflikty, z jakimi każdy z nas spotyka się na co dzień. Co ciekawe, Ukryta prawda bazuje na niemieckim serialu Family Stories.

Ukryta prawda - aktorzy. Kim są członkowie obsady?

Podobnie jak w innych serialach paradokumentalnych w obsadzie Ukrytej prawdy oglądamy zwykle nie profesjonalnych aktorów, ale amatorów, ludzi, którzy na planie znaleźli się niemal 'z ulicy'. A z racji tego, że serial nie ma jednej, ciągłej fabuły, a pojawiają się w nim różne historie, w Ukrytej prawdzie możemy cały czas oglądać innych aktorów.

W przypadku seriali paradokumentalnych aktorzy-amatorzy zwykle zgłaszają się do agencji castingowej, która zajmuje się dobieraniem odpowiednich osób do ról. Gdy agencja uzna, że dana osoba jest idealna do roli, jakiej oczekuje producent, zgłasza ją na casting. Stawki dla aktorów grających w tego typu produkcjach, nie są specjalnie wysokie, jednak z pewnością udział w takim serialu może być niezłą przygodą.

Ludzie i Bogowie. ZWIASTUN nowego serialu TVP. Kiedy premiera?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE