Uczestniczka Milionerów odpadła na banalnym pytaniu. Internauci w szoku!

i

Autor: Akpa

Uczestniczka Milionerów odpadła na banalnym pytaniu. Internauci w szoku!

2023-03-15 16:02

W ostatnim odcinku Milionerów wzięła udział pani Maria z Pabianic. Uczestniczka programu telewizyjnego odpadła na pytaniu, które internauci uważają za naprawdę banalne. Nie mogą uwierzyć w to, że kobieta nie znała poprawnej odpowiedzi i na tak wczesnym etapie pożegnała się z nagrodą główną! Sprawdź, czy Ty wiesz, który z wariantów jest poprawny!

W najnowszym odcinku Milionerów wzięła udział studentka medycyny. Rozgrywka pani Marii z Pabianic zapowiadała się naprawdę dobrze, jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Kobieta odpadła na pytaniu, które według internautów było naprawdę banalne - nawet jeśli nie miała wiedzy, to powinna wykazać się umiejętnością łączenia faktów. W komentarzach zaczęli wytykać jej podstawowy błąd, który popełniła. Dzięki tej wskazówce rzeczywiście miałaby szansę przejść do kolejnego etapu. Uczestniczka odpadła jednak, zdobywając jedynie gwarantowane 1000 zł. Z nagrodą główną pożegnała się na pytaniu za 5000 zł. Sprawdź, czy Ty odpowiedziałbyś poprawnie na to pytanie!

ZOBACZ TAKŻE: Milionerzy - jak dostać się do programu? Wiemy, jak wygląda casting dla uczestników!

Shake Your Eska #21 | As It Was

Milionerzy - proste pytanie

Uczestniczka Milionerów dostała pytanie, które według internautów było naprawdę proste. Brzmiało ono: Był bratankiem króla i jedynym Polakiem, który został marszałkiem Francji. Studentka medycyny nie skorzystała z koła ratunkowego, a zaufała swojej intuicji. Ta wprowadziła ją w błąd. Choć poprawna odpowiedź brzmiała Józef Poniatowski, ona zdecydowała się wybrać Adama Czartoryskiego. W komentarzach można znaleźć opinie, że ogromnym wstydem jest nieznajomość historii własnego kraju. Kobiecie naprawdę mocno się oberwało!

Milionerzy - internauci wskazują podpowiedź

Według internautów z łatwością można było wydedukować poprawną odpowiedź, pomimo braku wymaganej wiedzy. Jak widać, w pytaniu chodziło o bratanka króla. Bratanek jest synem brata, co oznacza, że ma to samo nazwisko, które miał król. Jak wiadomo, w Polsce nie było takiego, który nazywałby się Czartoryski.

Bratanek, czyli syn brata. Brat musi nosić to samo nazwisko. Odpowiedź: bratanek króla Poniatowskiego to Czartoryski. Bez komentarza.

Sonda
Znałaś/eś poprawną odpowiedź na to pytanie?