Milionerzy - jak dostać się do programu? Wiemy, jak wygląda casting dla uczestników!

2023-02-21 14:46 Adrian Rybak
Milionerzy
Autor: Materiały TVN

Milionerzy to najpopularniejszy teleturniej w Polsce. Od poniedziałku do czwartku wiele osób zasiada przed telewizory, aby śledzić program na antenie TVN. Widzowie lubią sprawdzać, czy znają odpowiedzi na pytania, które zadawane są uczestnikom. Z pewnością niektórzy też marzą o tym, aby zostać jednym z nich. Jak tego dokonać?

Milionerzy to wielu lat przyciągają przed ekrany miliony widzów. Każdy czeka na ten moment, w którym komuś uda się zdobyć główną nagrodę. Aby tak się stało, uczestnik musi przebrnąć przez serię bardzo różnorodnych pytań. Nie ma klucza ani określonego materiału, który trzeba znać. W Milionerach można usłyszeć jakiekolwiek pytanie z każdej możliwej dziedziny życia. Trudno więc się przygotować do udziału w programie. Milionerzy to teleturniej, w którym wiele zależy od szczęścia i wiedzy zdobywanej na przestrzeni lat. Wiele osób chciałoby sprawdzić, czy ich wiedza jest warto milion złotych. Jak zostać uczestnikiem tego popularnego show TVN-u?

Milionerzy 2023 - nowe odcinki. Kiedy i gdzie oglądać? Godziny emisji

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Milionerzy - jak wygląda casting?

Aby rozpocząć proces castingu, trzeba wypełnić formularz znajdujący się na oficjalnej stronie internetowej Milionerów. Oprócz podania podstawowych informacji o danych osobowych, zainteresowaniach czy pracy, trzeba udzielić też kreatywnej odpowiedzi na pytanie "Dlaczego to właśnie Ty wygrasz milion?". Jeśli urzekniesz produkcję, kwalifikujesz się do kolejnego etapu. Jest to rozmowa z komisją, podczas której kandydat odpowiada na podobne pytania, jak te zadawane w Milionerach. Jeśli komisja stwierdzi, że dana osoba nadaje się do udziału w programie, trafia na oficjalną listę uczestników.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE