Karol Strasburger

i

Autor: TRICOLORS/East News

Uczestniczka Familiady wymyśliła własne słowo! Karol Strasburger nie wierzył własnym uszom

2021-12-16 11:55

W programie Familiada nie brakuje wpadek i zabawnych momentów, które przeszły do historii. Do grona najbardziej kultowych odpowiedzi dołączyła właśnie nowa. Słowo na 'ć' przerosło jedną z uczestniczek biorących udział w teleturnieju. Gdy Karol Strasburger usłyszał jej propozycję, nie wierzył własnym uszom.

Na przestrzeni lat program Familiada przyniósł kilka wpadek, które na stałe zapisały się na kartach historii internetowych hitów. Wystarczy wspomnieć chociażby o lamie, która zdaniem jednej z uczestniczek, to więcej niż jedno zwierzę. Teraz do grona legendarnych odpowiedzi dołączył niejaki... ćmiel. Tak, tak, to nie żadna literówka. W jednym z ostatnich odcinków prowadzonego przez Karola Strasburgera teleturnieju padło pytanie o słowo rozpoczynające się na literę 'ć'. Po tym, jak ich przeciwnicy stracili szansę na podawanie kolejnych odpowiedzi, drużyna integratorów rozpoczęła burzę mózgów. Wszyscy członkowie zgodnie zaproponowali wyraz 'ćwierć', jednak przewodnicząca teamowi Joanna postawiła na... 'ćmiela'.

Sonda
Oglądasz Familiadę?

Familiada - ćmiel przeszedł do historii

Gdy Karol Strasburger po raz pierwszy usłyszał słowo 'ćmiel', postanowił dopytać, czy aby na pewno chodzi o nieistniejące słowo. Pani Joanna oznajmiła, że tak, oczywiście nie zdobywając tym samym żadnego punktu dla swojej drużyny. Ciężko się domyślić, co uczestniczka Familiady miała na myśli. Prawdopodobnie trzmiela. Gdyby jednak posłuchała się swoich kolegów, drużyna integratorów zdobyłaby kolejne punkty, a tak ma na koncie internetowy hit.

Viki Gabor o porównaniach do Ariany Grande. Mocne słowa!