Ty – ruszyły zdjęcia do 3. sezonu serialu. Kiedy premiera nowych odcinków?

2020-02-12 18:26 kw
You/Ty
Autor: Wiese/FaceToFace/REPORTER

Ty to adaptacja powieści Caroline Kepnes, którą stworzył kanał Lifetime. Serial trafił na ekrany telewizorów w 2018 roku i bardzo szybko został przejęty przez Netflix. To właśnie po przeniesieniu na platformę produkcja zyskała ogromną popularność i stała się prawdziwym hitem. Dzięki wysokiej oglądalności, podjęto decyzję o nakręceniu kolejnego, trzeciego już sezonu. Na początku lutego 2020 roku ruszyły zdjęcia do tej odsłony. Kiedy premiera nowych odcinków?

Ty – ruszyły zdjęcia do 3. sezonu serialu. Kiedy premiera nowych odcinków? W połowie stycznia 2020 roku Netflix potwierdził, że powstanie trzeci sezon serialu Ty. Ucieszyło to wszystkich fanów produkcji, którzy wciągnęli się w historię socjopatycznego Joego Goldberga. W lutym z kolei Sera Gamble – showrunnerka serii poinformowała, że wystartowały już zdjęcia do trzeciego sezonu. Kiedy premiera najnowszych odcinków?

Ty sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków?

Sera Gamble ogłosiła ostatnio radosną nowinę – wystartowały zdjęcia do trzeciego sezonu serialu Ty. Nieoficjalnie mówi się, że w nowej odsłonie ważną rolę będzie pełnić Ellie Alves. Nadal będzie ona obecna w życiu Joego. Nowe, z pewnością emocjonujące odcinki będą mieć premierę w 2021 roku, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli ogłoszona zostanie dokładna data premiery, znajdziecie ją w tym artykule. Śledźcie go, ponieważ będzie na bieżąco aktualizowany. 

NAJNOWSZE