Emma Corrin

i

Autor: TOMMASO BODDI/AFP/East News

Twórca "Wikinga" nakręci krwiożerczy horror. W obsadzie gwiazda The Crown!

2023-02-15 15:23

Nadchodzi horror z wampirami w tle. Twórca "Wikinga" kompletuje obsadę do swojego nowego projektu, w którym nie zabraknie znanych twarzy. Jedną z nich będzie gwiazda serialu "The Crown". Kogo jeszcze zobaczymy i o czym będzie film?

Robert Eggers powinien być doskonale znany fanom wikingowych historii. Twórca ma na swoim koncie głośny film "The Northman" z 2022 roku, a także "Lighthouse", które nie przeszło bez echa w branży. Znany reżyser już jakiś czas temu zapowiedział stworzenie horroru, do którego chciał zatrudnić Anyę Taylor-Joy i Harry'ego Stylesa. Ostatecznie ich udział nie został potwierdzony, ale poznaliśmy za to innych aktorów z pewnym miejscem w obsadzie. Co już wiemy o nadchodzącym projekcie Eggersa?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Spider-Man powróci? Szef Marvel Studios rozwiał nasze wątpliwości!

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Nowy horror twórcy "Lighthouse"

Robert Eggers od kilku lat szykuje się do nakręcenia filmu "Nosferatu". Reżyser "Wikinga" zapowiedział, że będzie to wariacja na temat niemieckiego filmu "Nosferatu symfonia grozy" z 1992 roku. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że nareszcie doczekamy się horroru, o którym Eggers wspomina już od 2015 roku. Na ekranie na pewno pojawi się Willem Dafoe ("Wiking"), Bill Skarsgård ("Barbarzyńcy"), Nicholas Hoult ("Menu") i Lily Rose-Depp ("Voyagers"). Do obsady "Nosferatu" dołączyła również gwiazda "The Crown" Emma Corrin. Nie wiemy jeszcze jaką rolę odegra w całej historii, ale ma być jedną z najważniejszych postaci w filmie.

Sonda
Lubisz horrory klasy Z?

O czym będzie "Nosferatu" Eggersa?

Nowy projekt Eggersa będzie gotycką historią miłosną rozgrywająca się w XIX-wiesznych Niemczech. Głównym bohaterem będzie starożytny transylwański wampir (w tej roli Bill Skarsgård), który zakocha się do szaleństwa w narzeczonej agenta nieruchomości (Lily Rose-Depp). W tym celu zacznie podążać jej śladem. Reżyser nie zdradził jednak daty premiery filmu. Myślicie, że szykuje się kolejny hit?