Spider-Man powróci? Szef Marvel Studios rozwiał nasze wątpliwości!

i

Autor: materiały prasowe Marvel Studios/Sony Spider-Man powróci? Szef Marvel Studios rozwiał nasze wątpliwości!

Spider-Man powróci? Szef Marvel Studios rozwiał nasze wątpliwości!

2023-02-15 14:45

Kevin Feige zakończył wreszcie miesiące domysłów i potwierdził, że tak – Spider-Man Toma Hollanda powróci w kolejnej odsłonie solowych przygód. Co już wiemy o filmie?

Z okazji premiery trzeciej odsłony „Ant-Mana”, Kevin Feige zdradził co nieco na temat nadchodzących produkcji Marvela. Szef Marvel Studios zdradził, że Spider-Man z MCU powróci, choć prace nad czwartym filmem są dopiero na bardzo wczesnym etapie. Ile części jeszcze dostaniemy?

„Spider-Man 4” powstanie. Tom Holland powróci w tytułowej roli

Zgodnie z oświadczeniem Kevina, historia, którą poznamy w czwartym „Pajączku” jest już gotowa, a scenariusz powoli kiełkuje.

Na ten moment mogę powiedzieć wam, że mamy już historię i świetne pomysły. Nasi scenarzyści pracują już nad przeniesieniem tego na papier.

Czy „Spider-Man 4” będzie jednak naszym pożegnaniem z pajęczym bohaterem w ramach MCU? Raczej nie. Amy Pascal, producentka z ramienia studia Sony (które posiada prawa do postaci Petera Parkera), przyznała jakiś czas temu, że planują kontynuować swoją współpracę z Marvel Studios, by powołać do życia kolejną trylogię filmów o Spideyu. Nasz Peter nigdzie się zatem nie wybiera i możemy spać spokojnie.

„Fantastyczna czwórka” filarem kolejnych rozdziałów MCU. Kiedy dostaniemy szczegółowe informacje?

Kevin Feige obiecał również, że już wkrótce usłyszymy nowe wieści na temat „Fantastycznej czwórki” – najsłynniejszej rodziny Marvela, która doczekała się już kilku ekranowych inkarnacji. Chcemy, żeby to był istotny filar pod kolejne rozdziały MCU, tak jak miało to w komiksach z lat 50. i 60. – przyznał prezes Marvel Studios.

Przy okazji przypominam, iż krążą pogłoski jakoby John Krasinski miał nie powtórzyć swojego występu z „Multiverse of Madness”, gdzie – ku uciesze fanów – sportretował Reeda Richardsa. Nowa „Fantastyczna czwórka” ma być pełna nowych twarzy, a jednym z gwiazdorów ma być, rzekomo, Adam Driver. Ile jest w tym prawdy? Przekonamy się wkrótce.

„Ant-Man i Osa: Kwantomania” – kiedy premiera najnowszego filmu Marvela?

Zanim powitamy na pokładzie Fantastyczną czwórkę, czas na ponowne spotkanie z Ant-Manem. Tym razem Scott połączy siły z Hope, Janet, Hankiem Pymem i własną córką, by wybrać się w podróż po wymiarze kwantowym i stawić czoła Kangowi – potężnemu złoczyńcy, który ma pełnić rolę podobną do Thanosa, czyli przeciwnika ostatecznego, który przewijał się będzie przez kolejne fazy MCU. Zwieńczenie walki ze Zdobywcą zobaczymy w „Avengers: Secret Wars”, będącym ekwiwalentem „Endgame”.

W roli głównej powróci Paul Rudd, a na ekranie towarzyszyć mu będą między innymi Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Kathryn Newton jako Cassie, oraz Jonathan Majors w roli Kanga. „Ant-Man i Osa: Kwantomania” zawita na ekranach już w piątek 17 lutego 2023 roku.

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1