Twórca “The Boys” nie patyczkuje się z widzami. “Idźcie oglądać coś innego”

i

Autor: Amazon Prime Video Twórca “The Boys” nie patyczkuje się z widzami. “Idźcie oglądać coś innego”

Popularne seriale

Twórca “The Boys” nie patyczkuje się z widzami. “Idźcie oglądać coś innego”

2024-06-10 13:59

Premiera 4. sezonu “The Boys” już lada dzień, a twórca serialu, Eric Kripke, udzielił z tej okazji wywiadu da magazynu The Hollywood Reporter. W trakcie rozmowy poruszono m.in. temat zarzutów jakoby produkcja była za bardzo “woke”. Co na to showrunner?

“The Boys” za bardzo woke? Eric Kripke komentuje zarzuty

“The Boys” to szalenie popularny (i absolutnie wspaniały, pozwolę sobie dodać) serial, w którym nie brakuje krwi, flaków, brutalności i wulgarności. I oczywiście za tę bezpardonowość mu się wielokrotnie oberwało, ale zarzutem, do którego postanowił odnieść się twórca, jest ten o nadmiernej poprawności politycznej i byciu za bardzo “woke”. Eric Kripke ma dla malkontentów jedną radę – jak się nie podoba, to nie oglądajcie.

Mam wyraźną perspektywę i nie waham się jej przedstawiać. Jeśli ktoś twierdzi, że serial jest zbyt “woke” czy coś w tym stylu, to okej. Idźcie oglądać coś innego. Ale ja na pewno nie zamierzam ani w nikogo uderzać, ani nikogo przepraszać za to, co robimy. – stwierdził.

Showrunner zwrócił też uwagę, że to, co widz wynosi z danego wytworu kultury, zależy wyłącznie od niego.  

Niektórzy widzowie uważają, że Homelander jest bohaterem. Co powiesz na to? Ten serial można określić wieloma epitetami, ale “subtelny” nie jest jednym z nich. Więc jeśli akurat to wynosisz z tego serialu, to ja mogę tylko rozłożyć ręce. – dodał.

SPRAWDŹ TEŻ: Szykujcie się, bo serialowy czerwiec będzie mocny. Wśród premier “Ród smoka”, “The Boys” i prequel prequeli “Gwiezdnych wojen”

“The Boys”, sezon 4 – kiedy premiera nowych odcinków i co w nich zobaczymy?

Pierwsze trzy odcinki 4. sezonu “The Boys” zadebiutują na platformie Amazon Prime Video już 13 czerwca. W oficjalnym opisie fabuły czytamy:

W 4. sezonie świat znajduje się na skraju upadku. Mimo panowania Homelandera, który umacnia swoją władzę, Victoria Neuman zbliża się do zdobycia fotela w Białym Domu. Butcher, któremu zostało tylko kilka miesięcy życia, traci syna Bekki oraz stanowisko lidera Boysów. Reszta zespołu ma dość jego kłamstw. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego bohaterowie muszą znaleźć sposób na współpracę i uratowanie świata, zanim będzie za późno.

W rolach głównych powrócą oczywiście Antony Starr jako Homelander, Karl Urban jako Billy Rzeźnik, Jack Quaid jako Hughie, Erin Moriarty jako Starlight i Chace Crawford jako The Deep, a do obsady dołączyli m.in. Jeffrey Dean Morgan, Susan Heyward i Valorie Curry.

Najlepsze seriale o superbohaterach. 5 tytułów, które dowodzą, że superhero lepiej sprzedaje się w odcinkach

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Kostiumy filmowe, które okazały się WIELKIM KOSZMAREM dla aktorów | To Się Kręci