Twórca Narcos z nowym serialem! W głównej roli zagra Robert De Niro!

2022-12-02 16:47 Leon Pietrzak
Robert De Niro
Autor: Rex Features/East News

Twórca Narcos realizuje kolejny serial dla Netfliksa! Na ekranie zobaczymy Roberta De Niro, dla którego będzie to pierwsza serialowa główna rola w karierze. W kogo wcieli się gwiazda hollywoodzkiego kina?

Zero Day to kolejny tytuł, który już za jakiś czas ma zasilić bibliotekę Netfliksa. Nadchodzący tytuł ma być politycznym dreszczowcem w gwiazdorskiej obsadzie. Za produkcję będą odpowiedzialni twórcy niezwykle popularnego serialu Narcos i Obserwatora oraz Więźnia Labiryntu. Swoje przysłowiowe "kilka groszy" do produkcji dołożył również laureat nagrody Pulitzera, Michael Schmidt.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: De Niro znowu zagra gangstera? Twórca "Chłopców z Ferajny" tworzy nowy film!

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Legenda Hollywood w kolejnym serialu Netfliksa

Potwierdziło się, że główną rolę w serialu Zero Day zagra Robert De Niro. To pierwsza w karierze hollywoodzkiego aktora tak duża rola serialowa. Dwukrotny laureat Oscara wcieli się w byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Fabuła jest jeszcze trzymana w tajemenicy, a twórcy nie chcą zdradzać na ten moment więcej informacji. Przypomnijmy, że De Niro miał zagwarantowany angaż w serialowej produkcji Amazona już w 2016 roku, jednak ze względu na oskarżenia wobec Harveya Weinsteina, którego firma produkowała serial, zdecydowano się na anulowanie projektu.

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?

Nowe role Roberta De Niro

Robert De Niro ma za sobą 79 wiosen, ale wcale nie zamierza rezygnować z aktorstwa i ciągle aktywnie udziela się w swojej branży. W 2023 roku zobaczymy przynajmniej dwie głośne produkcje z aktorem na pokładzie. Jedną z nich będzie gangsterkie kino "Wise Guys", które duchem ma przypominać legenarnych Chłopców z Ferajny. Zagra tam podwójną rolę! Wcieli się w gangsterów, którzy rządzili nowojorskimi podziemiami w latach 20. De Niro zobaczymy również w dramacie "Killers of the Flower Moon". To ekranizacja książki Davida Granna - "Czas krwawego księżyca". Opowie o kulisach makabrycznych mordów, do których doszło w Oklahomie w latach 20. XX wieku. Za kamerą stanął Martin Scorsese, a poza Robertem pojawią się tam również Leonardo DiCaprio i Brendan Fraser.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE