De Niro znowu zagra gangstera? Twórca "Chłopców z Ferajny" tworzy nowy film!

2022-08-18 14:40 Leon Pietrzak
Robert De Niro
Autor: Netflix

Robert De Niro wraca na ekrany w gangsterskim stylu. Wspólnie z twórcą kultowych Chłopców z Ferajny zrealizuje kolejny film. Co wiemy o nowym projekcie? Czy gwiazda Hollywood ma jeszcze to coś, by ponownie oczarować widzów?

Robert De Niro ma ostatnio napięty grafik i nie może narzekać na nudę. Mimo wieloletniej kariery wciąż aktywnie działa w branży i dostaje propozycje grania głównie w większych tytułach. Jedną z jego najlepszych kreacji (których było naprawdę sporo, aż trudno zliczyć) była rola Jamesa Conwaya w "Chłopcy z Ferajny". Amerykański film z 1990 roku w reżyserii Martina Scorsese to arcydzieło. Produkcja została nawet wpisana na listę National Film Registry jako jedno z dzieł, które stanowi dziedzictwo kulturowe Stanów Zjednoczonych. Twórca tego projektu nie zamierza odcinać kuponów i planuję całkowicie nowe gangsterskie kino, które duchem ma przypominać legendarną Ferajnę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Powstał serial na podstawie książki Katarzyny Bondy. Za kamerą twórca międzynarodowego hitu Netfliksa!

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

Wise Guys - nowy film z Robertem De Niro

Nadchodzący "Wise Guys" opowie historię dwójki włoskich gangsterów - Franka Costello i Vito Genovese. To oni byli królami nowojorskiego podziemia w latach 20. Scenariusz do filmu napisał Nicholas Pileggi, autor książki "Wiseguy", a za produkcję będzie odpowiedzialny Irwin Winkler - twórca "Chłopców z Ferajny" i "Rocky'ego". Projekt powstanie pod skrzydłami Warner Bros. Discovery. Co najbardziej zaskakuje to obsada. Robert De Niro ma wcielić się w dwóch gangsterów jednocześnie!

Sonda
Robert De Niro powinien przejść na emeryturę?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE