Twoja Twarz Brzmi Znajomo 27.04.2019 - dlaczego nie ma odcinka show?

2019-04-28 10:06 k.w.
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odc. 4
Autor: Fot. M. Zawada Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odc. 4

Jedenasta edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo dobiega końca! Pozostały zaledwie 2 odcinki show, w których gwiazdy są w stanie jeszcze nieźle namieszać, w tabeli wyników. W edycji udział biorą: Katarzyna Dąbrowska, Kazik Mazur, Antek Smykiewicz, Ela Romanowska, Marta Wiejak, Iga Krefft, Stanisław Karpiel-Bułecka i Kamil Pawelski. Niestety okazuje się, że nie zobaczymy ich muzycznych popisów 27 kwietnia. Dlaczego?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 27.04.2019 - dlaczego nie ma odcinka show? To program, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie z chęcią oglądają gwiazdy, które wcielają się w największe, muzyczne sławy. W najbliższą sobotę 27 kwietnia, mieliśmy zobaczyć między innymi Antka Smykiewicza w roli Eda Sheerana oraz Igę Krefft jako Lady Gagę. Odcinek jednak nie będzie mieć swojej telewizyjnej premiery w najbliższą sobotę. Dlaczego?

Przeczytaj także: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - wyniki. Kto wygrywa show?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 27.04.2019 - dlaczego nie ma odcinka?

Dziesiąty odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, swoją telewizyjną premierę będzie mieć nie w najbliższą sobotę, ale tydzień później. Wszystko ze względu na sobotnią galę KSW 48 w Lublinie, która transmitowana będzie za pośrednictwem telewizji Polsat. Występy będziemy podziwiać tydzień później - 4 maja. 

NAJNOWSZE