Mateusz Ziółko jako Krzysztof Krawczyk w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: POLSAT

programy

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 21 - jury. Kto oceni występy uczestników?

2024-06-27 19:11

Za nami jubileuszowa, dwudziesta edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Udział w niej wzięli najlepsi uczestnicy dotychczasowych odsłon muzycznego show Polsatu, których występy przeszły do historii programu. Przed nami jednak premiera kolejnej, 21. edycji. Kto tym razem zasiądzie w jury i oceni występy uczestników?

W dwudziestej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” swoim talentem olśniewali nas: Aleksandra Szwed, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Skrzynecka, Maria Tyszkiewicz, Kacper Kuszewski, Filip Lato, Mateusz Ziółko oraz Stefano Terrazzino. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden. Tym razem najlepszy okazał się Filip Lato i to właśnie on zdobył Brylantową Twarz oraz czek na 100 000 złotych, który przekazał na wskazany przez siebie cel charytatywny. W tej wyjątkowej odsłonie programu występy uczestników oceniało jury w składzie: Piotr Gąsowski, Robert Janowski oraz Małgorzata Walewska. Kto zasiądzie w jury w nowej odsłonie show?

Stefano Terrazzino oczarował Gąsowskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 21 - jury

Wiadomo już, że w najnowszej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wśród jurorów zabraknie Roberta Janowskiego, o czym poinformowano w oficjalnym komunikacie we wtorek, 18 czerwca. To wtedy podziękowano Janowskiemu za skrupulatne oceny oraz cenne rady, znalazło się miejsce na słowa od samego Roberta Janowskiego, który podziękował za „tę wspaniałą artystyczną podróż”. Od dłuższego czasu krążyły plotki, że dziennikarz ma powrócić do roli prowadzącego program „Jaka to melodia?”. Wiadomo już, że jego miejsce zajmie Stefano Terrazzino, który dwukrotnie wystąpił w programie w roli uczestnika. Tym razem sprawdzi się w roli jurora. 

Pewne jest również, że po raz kolejny występy uczestników oceniać będą Małgorzata Walewska oraz Piotr Gąsowski. Obok nich zasiąść ma Justyna Steczkowska, która do tej pory była jurorką w The Voice of Poland Telewizji Polskiej.